Wpis z mikrobloga

@Cyfranek: to mnie najbardziej interesowało

Światło rozprowadzane jest zaskakująco równomiernie. Przekłada się to na dobre wrażenia, nawet przy przy dłuższej lekturze.


Czy mógłbyś po jakimś czasie użytkowania, gdy ekran już się trochę nawyświetla i naświeci wspomnieć jeszcze raz o tym niuansie?
@Cyfranek: trafiłem na pejsbuku na kilka wzmianek posiadaczy k10 o dość nierównomiernym oświetleniu. Stąd jestem bardzo ciekaw jak w rzeczywistości wygląda podświetlenie przy użyciu tylko 4 diod i czy po jakimś czasie wyświetlacz nie ulegnie degradacji na tyle, że oświetlenie przestanie równo podświetlać ekran w kluczowych miejscach.

A przy okazji czy podświetlenie w k10 ma tylko 1 barwę?
Zerknąłem na porównawcze foto z voyage, którego jestem posiadaczem, i w k10 niebieska(?)
@Dibhala: Aaa, OK. No więc mam czytnik od dnia premiery, bo go zamówiłem od razu w kwietniu rok temu. Ale dopiero teraz miałem czas go stale przez dwa miesiące używać. Nie zauważyłem spadku jakości oświetlenia. A przy 4 LEDach spodziewałem się dramatu. Nie jest idealnie, ale i tak dobrze.

Tylko Kindle Oasis 3 ma zmianę temperatury barwowej. Pozostałe Kindle mają tylko jedną barwę. Sporo zależy jak się trafi. Mój Voyage ma
@Cyfranek: oooootototo właśnie mi się rozchodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasem ktoś znajomy podpytuje jak wejść w świat czytników, toteż dostaje na wieczór mojego knedla i chyba tylko jedna osoba się nie przekonała. A że nie miałem k10 w rękach to nie wiem jak z tym podświetleniem wychodzi w praniu. Dla mnie tak czy owak źle się czyta z niebieską poświatą po ciemku bo mam przez to