Wpis z mikrobloga

No dobra, czas na przestępne #rozdajo, ale tym razem nie dla was. Krótko - jeden plus to złotówka, a ile plusów, tyle złotówek przeznaczę na wskazane przez was schronisko dla psów lub jakieś inne psie stowarzyszenie czy fundację, w gotówce lub np. karmie (choć wolę w gotówce, bo łatwiej, a ja jestem leń). Propozycje w komentarzach. Limit to 1000 zł, czas do końca dnia.

PS post jest inny, niż zwykle, ale spokojnie, jutro wszystko wróci do normy i będę kontynuował swoją misję podróżniczo-paznokciową ( ͡° ͜ʖ ͡°) - tymczasem nie znoszę psów, a psiarzy uważam za popieprzonych, ale muszę zrobić dobry uczynek i nie mogę tego zrobić "po cichu", więc korzystajcie.

@wykop gdyby miało tak się stać, to tego wpisu mi nie przypinajcie na głównej, nie tym chcę budować swoją popularność - umieszczam to z zupełnie innych pobudek.



#pies #psy #konkurs #zwierzeta
  • 27
jak cos zapomniałeś to usuń i dodaj jeszcze raz może szybko


@Goronco: myślałem o tym, ale wtedy pewnie nie docierają powiadomienia lub są ignorowane. Teraz do tego wywaliło wszystkie dotychczasowe plusy, więc i tak bez różnicy ;)

Będę ostrożniejszy za 4 lata albo coś wymyślę.
Ale albo tak albo tak a nie


@WuDwaKa: widziałem tu już podobne inicjatywy, które kończyły się bankructwem, więc wolałem się z góry zabezpieczyć, niż potem wykręcać (ale zapomniałem, że to zbędne, bo moje wpisy na ogół i tak nie mają tu poklasku, więc ryzyko było małe ;))

wszyscy dają na schronisko, a nikt na bidula żadnego. Dajcie coś też dzieciakom, których nikt nie chce :/


@wielki_fan21: Ja ich tym bardziej