Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 0,5. Kobiety mają NIEOGRANICZONE opcje, na rynku matrymonialno- seksualnym.

Jedynym działaniem jakie dzisiaj wykonałem używając mojego fake konta, było przesunięcie w prawo wszystkich mężczyzn, aż do wyczerpania limitu polubień. W ciągu 4 godzin od założenia konta moja fałszywa "płodna Julka" utworzyła 50 par i otrzymała 17 wiadomości od spermerów. Nie otwierałem ich i dziś już nie mam zamiaru.
Warto tutaj obalić znany COPE jaki propagują ludzie w tzw. PUA- czyli podrywaczy:
"To my mężczyźni, jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji bo to my decydujemy do której zagadamy! Kobieta musi czekać, aż to facet wyjdzie z inicjatywą".
Kiedy ostatni raz miałeś pozytywną reakcję od 17 dziewczyn? W przeciągu jakiego okresu czasu to było? Było w ogóle kiedykolwiek?
Bo dziewczyna ma właśnie tyle pozytywnych reakcji od mężczyzn w przeciągu 4 godzin, nie robiąc absolutnie NIC poza samym swoim istnieniem.
Dzisiaj już nie będę dywagował ze spermiarzami, ale spokojnie... Oni są na KAŻDE zawołanie, więc jutro zajmę się dialogami, czyli właściwym eksperymentem.
Więcej czarnych pigułek płynących z projektu, już jutro!
#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
źródło: comment_1582837940WoLTmWSxNai6k7EhEgQyqY.jpg
  • 79
nawet jeśli tak jest, to o czym to świadczy Twoim/Waszym zdaniem?

Bo moim o tym że faceci czasem nie zwracają uwagi na wygląd-byle zaliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście nie wszyscy.

Tak to już jest. A tu wielkie badania robią Mireczki.


@Barleywine: Powiem tak - wiadomo, ze tinder to aplikacja do szybkiego, niezobowiazujacego seksu, ale jest tam niewielki procent uzytkownikow szukajacych zwiazku. Kobieta 5/10 ma OGROM atencji
Ale jak by kobieta nie patrzyła na aparycje, charakter i tym podobne tylko umawiala się z każdym to była by samarytanką o złotym sercu czy już puszczalska p0lka?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ale jak by kobieta nie patrzyła na aparycje, charakter i tym podobne tylko umawiala się z każdym to była by samarytanką o złotym sercu czy już puszczalska p0lka?


@Barleywine: Ujmę to w ten sposob. Ja jestem liberałem - chcecie to sie ruchajcie z kim chcecie, ja sie juz jakis czas temu wypisalem z rynku matrymonialnego i chodzę do prostytutek. Natomiast fakt jest taki, ze kobieta 5/10 ma o wiele wieksze zainteresowanie
no właśnie każdy się rucha z kim chce, kobiety atrakcyjne z atrakcyjnymi mężczyznami, nie atrakcyjne z atrakcyjnymi, atrakcyjne z nie atrakcyjnymi, Ty z prostytutkami.

Dobrze ze każdy ma wybór ( )


@Barleywine: Dokladnie tak. Zeby bylo jasne. Ja NIE pisze, ze piekne kobiety maja uprawiac seks z brzydkimi mezczyznami. Niech kazdy uprawia z kim chce, podkreslam tylko, ze kobiety maja o wiele latwiej na obecnym rynku
@programista1992: wydaje mi się że nie na obecnym rynku, ale że zawsze miały łatwiej (później jeszcze kwestia czy z tego korzystają). Znów mężczyźni mają łatwiej w życiu w innych kwestiach. Taka natura ¯_(ツ)_/¯
Ciebie to nie boli, albo już to przetrawiłeś i nie chce Ci się bawić więc rozwiązujesz to na swój sposób.
Za to coś mi się wydaje że OPa boli.
Ciebie to nie boli, albo już to przetrawiłeś i nie chce Ci się bawić więc rozwiązujesz to na swój sposób.

Za to coś mi się wydaje że OPa boli.


@Barleywine: Dlatego radzę to przetrawić tym, ktorych to boli. A @Blackpill_RAW chce tylko udowodnic jak latwo na obecnym rynku matrymonialnym mają kobiety.
@dzbanzyciowy: No właśnie nie za bardzo. Jedyni koledzy, jakich mam, mieszkają na drugim końcu Polski, natomiast na studiach (czy wcześniej w szkole) ludzie nie byli zainteresowani znajomością ze mną. Znaczy rozmawiać z kimś na przerwie czy coś, to nie ma problemu, ale żeby wyjść gdzieś na piwo czy imprezę większą grupą, to nie ma szans.

Choć ostatnio spędziłem fajnie czas z tymi znajomymi z innych części Polski, ale niestety nie mam
@rakastankielia Jak sobie wyobrażasz randkę? O czym byście gadali? Ja mam 250 par z atrakcyjnymi w miarę po miesiacu. Miałbym więcej, ale patrz na mój nick. Ta 10/10 usunęła parę po tym jak ją olałem ze strachu a ona w top 1%. Innym razem była jedną chętna na picie wina na mieście. Aż szkoda strzępić ryja nad moim #!$%@? ...
@dzbanzyciowy: no poszlibyśmy gdzieś na kawę i zaczęli rozmawiać, w trakcie by pewnie wyszło czy mamy jakieś wspólne zainteresowania i czy pasujemy do siebie. Jak nie, to każde idzie w swoją stronę i tyle, a jeśli mielibyśmy punkt zaczepienia, no to tym lepiej.