Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 0,5. Kobiety mają NIEOGRANICZONE opcje, na rynku matrymonialno- seksualnym.

Jedynym działaniem jakie dzisiaj wykonałem używając mojego fake konta, było przesunięcie w prawo wszystkich mężczyzn, aż do wyczerpania limitu polubień. W ciągu 4 godzin od założenia konta moja fałszywa "płodna Julka" utworzyła 50 par i otrzymała 17 wiadomości od spermerów. Nie otwierałem ich i dziś już nie mam zamiaru.
Warto tutaj obalić znany COPE jaki propagują ludzie w tzw. PUA- czyli podrywaczy:
"To my mężczyźni, jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji bo to my decydujemy do której zagadamy! Kobieta musi czekać, aż to facet wyjdzie z inicjatywą".
Kiedy ostatni raz miałeś pozytywną reakcję od 17 dziewczyn? W przeciągu jakiego okresu czasu to było? Było w ogóle kiedykolwiek?
Bo dziewczyna ma właśnie tyle pozytywnych reakcji od mężczyzn w przeciągu 4 godzin, nie robiąc absolutnie NIC poza samym swoim istnieniem.
Dzisiaj już nie będę dywagował ze spermiarzami, ale spokojnie... Oni są na KAŻDE zawołanie, więc jutro zajmę się dialogami, czyli właściwym eksperymentem.
Więcej czarnych pigułek płynących z projektu, już jutro!
#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
B.....W - PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 0,5. K...

źródło: comment_1582837940WoLTmWSxNai6k7EhEgQyqY.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więcej czarnych pigułek płynących z projektu, już jutro!


@Blackpill_RAW: Normiki i redpillowcy dostaną szału. Po tej akcji będzie więcej postów o Tobie i hejcie na Ciebie niż o koronawirusie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szczerze to mało tych par i wiadomości.


@SmutnyKot: Jakiś mirek na wypoku napisał kiedyś, że na Tinderze trzeba być wybrednym przy wyborze pary, bo inaczej dostaje się shadowbana i pary z automatu nie będą wpadać. Nie wiem tylko na ile to działa w przypadku bycia różową.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW no ciekawe jaki, jak większość typów tam to albo spermiarze z twarzą przegrywa, albo czarusie dynamiczniaki którzy są tam tylko po to, żeby zaklepywać ruchanko na kolejne dni tygodnia bez wychodzenia z domu xD normalnych facetów to tam jest może parę procent
  • Odpowiedz