Wpis z mikrobloga

@kulass: Co ty bredzisz? xD Klękam na zawołanie? Daję głos? Daję łapkę jak inni katolicy? A potem piniążka? xDDD W ogóle mam przestać obchodzić święta, bo banda oszustów w kieckach sobie je przywłaszczyła? Chyba cię pogięło xD

@Arcyksienciuniu: No właśnie, a wiesz dlaczego tak się stało? Bo wprowadzanie na siłę chrześcijaństwa klerowi nie szło. Ludzie i tak w tajemnicy odprawiali swoje stare modły w określone dni. Zamiast z
  • Odpowiedz
@trevoz po co dyskutujesz z tym bydlem? Im płacą za bycie debilami xD Na czarną tych podludzi i tyle


@Fobiczek: O proszę, cóż za tolerancja, a jaka kultura osobista. Normalnie esencja prawactwa xDDD
  • Odpowiedz
@kulass: Czego nie zrozumiałeś w pogańskim pochodzeniu tłustego czwartku? xD Co do tego ma płacenie podatków, czy robienie wpisów? Wy prawacy naprawdę macie urojenia i to konkretne xDDD Ani jedna z tych rzeczy nie ma nic wspólnego z "życiem wiecznym", które wytresowanym zwierzaczkom się obiecuje, także augmentów dalej nie ma, a kombinujesz jak koń pod górkę. To już nawet nie jest żałosne, to się serio robi zabawne xDDD
  • Odpowiedz
To już nawet nie jest żałosne, to się serio robi zabawne xDDD


@xandra: Znowu dochodzimy do tych samych wniosków, tylko ty, o jakieś 4 godziny za późno ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kulass: Ten wpis powinien się nazywać, lewaczka masakruje tabuny prawaków, zobacz jak xDDD Poza tym nie ma w tym odrobiny prawdy, ponieważ nie popieram podatku od mięsa. Co nie znaczy, że nie wolałabym gdyby było sztucznie hodowane, co już od dawna jest możliwe. Niestety hodowcy zwierząt na ubój długo będą z tym walczyć, podobnie jak to było w przypadku koncernów paliwowych i samochodów elektrycznych. Także - jesteście po prostu śmieszni.
  • Odpowiedz
Ten wpis powinien się nazywać, lewaczka masakruje tabuny prawaków, zobacz jak xDDD Poza tym nie ma w tym odrobiny prawdy, bo nie popieram podatku od mięsa. Co nie znaczy, że nie wolałabym gdyby było sztucznie hodowane, co już od dawna jest możliwe. Niestety hodowcy zwierząt na ubój długo będą z tym walczyć, podobnie jak to było w przypadku koncernów paliwowych i samochodów elektrycznych. Także - jesteście po prostu śmieszni.


@xandra:
kulass - > Ten wpis powinien się nazywać, lewaczka masakruje tabuny prawaków, zobacz ...
  • Odpowiedz
@kulass: Zdaję sobie z tego sprawę, że nie ogarniacie wielu tematów. Trudno się dziwić. Z tak wąskim światopoglądem to nic szczególnie zaskakującego, także miłych urojeń, bo późno już :)
  • Odpowiedz
Zdaję sobie z tego sprawę, że nie ogarniacie wielu tematów. Trudno się dziwić. Z tak wąskim światopoglądem to nic szczególnie zaskakującego, także miłych urojeń, bo późno już :)


@xandra: Dobranoc, miłych snów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: Ja tak tylko w obronie ateistów napisze, że normalni ateisci nawet sobie sprawy nie zdawali, że jest jakiś post.


Tu wyżej niestety masz przykłady chorych z nienawiści antyklarykałów. Wczoraj jedząc mięso i chwaląc się tym na wykopie odnieśli wielkie zwycięstwo nad KK, musisz ich zrozumieć i im wybaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kulass: jaki k---a znowu post? To nie można już żyć zwyczajnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Restauracja, w której jem codziennie obiady zawsze w dni postne przygotowywuje rybę jako danie dnia,

@trevoz: mam w------e na religie i nawet nie wiedziałem że jakiś post mieliście, ale zawsze śmieszy mnie ten fikołek katoli:
Jest post, nie możemy jeść mięsa! To zjem rybe xD
A ryba to czym jest jak nie mięsem? Zrobiona marchewki, czy może ryby po prostu istnieją i nie są zwierzętami, a powstają przez wypłynięcie z
  • Odpowiedz
@xandra

Jedyny post o mięsie od kilkuset dni i wyzywanie nie jedzących mięsa od zwierząt.

Ty serio nie rozumiesz czego się czepiają? Xddd

A co do nienawiści i przrmocy xddd na kompie mam screen jak ubolewasz ze praktyki religijne są legalne xxcc
  • Odpowiedz
@McDermott: Ale nie rozumiesz? Jak zjesz mięsko nie dostaniesz wafelka xD Nie dobry katolik, będziesz musiał siedzieć w kącie.

@KakaowyTaboret: Widzisz jak ty nic nie rozumiesz. Bo są tak wytresowani. Padnij, powstań, daj łapkę, daj głos, nie jedz mięska bo nie dostaniesz wafelka! Daj piniążka... To jest uwłaczające godności ludzkiej, to jest poniżające i nie - ludzie już nie są niewolnikami i nie muszą padać na kolana, a
  • Odpowiedz