Wpis z mikrobloga

@xandra: zapomniałem zawołać, sorrki.

@StaryWilk: Tradycja Wielkiego Postu powstała w IV wieku. Jak dla mnie to piękne, że ludzie nadal pielęgnują tę tradycję.
Byłem wczoraj w galerii, gdzie jest masa fastfoodów i powiedziałbym, że w McDonald's były ok. 3x mniej ludzi niż normalnie, w KFC jeszcze mniej. Za to w North Fishu była spora kolejka.
Bardzo mnie ten widok ucieszył. Wbrew pozorom wielu ludzi pielęgnuje tradycje, nawet jeśli nie są
  • Odpowiedz
@trevoz: Ja tak tylko w obronie ateistów napisze, że normalni ateisci nawet sobie sprawy nie zdawali, że jest jakiś post.

Tu wyżej niestety masz przykłady chorych z nienawiści antyklarykałów. Wczoraj jedząc mięso i chwaląc się tym na wykopie odnieśli wielkie zwycięstwo nad KK, musisz ich zrozumieć i im wybaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to piękne, że ludzie nadal pielęgnują tę tradycję.


@trevoz: Jakie to dla mnie śmieszne i zacofane, że ludzie w takie pierdoły wciskane przez opasłych knurów w kieckach dalej wierzą, dając sobie sterować swoim życiem i poczynaniami.
  • Odpowiedz
@trevoz: Nie chcesz jeść mięsa - nie jedz. Kultywuj tradycję, czyli odtwarzanie zwyczajów przodków, bez żadnego racjonalnego powodu ¯\_(ツ)_/¯

@kulass: Otóż dowiedziałam się od babci, że mam nie jeść wczoraj mięsa, to sobie poszłam kupić tatara i wpierdzieliłam ze smakiem :) Natomiast taki co chciał kopać takich jak ja, miłujący Jezuska, Maryjkę i klechów swój wpis usunął, jak go zjechali. I to jest ta tolerancja i miłosierdzie? Ktoś chce sobie
  • Odpowiedz
Otóż dowiedziałam się od babci, że mam nie jeść wczoraj mięsa, to sobie poszłam kupić tatara i wpierdzieliłam ze smakiem :)


@xandra: Ale jej dowaliłaś! Babcia się teraz nie pozbiera.
  • Odpowiedz
@trevoz: Wystarczy, że dupsko katoli zapiekło, jak widać na załączonym obrazku. Kto wam dał prawo nas oceniać? Pilnujcie swojego nosa i będzie dobrze. To nie xD
  • Odpowiedz
Natomiast taki co chciał kopać takich jak ja, miłujący Jezuska, Maryjkę i klechów swój wpis usunął, jak go zjechali. I to jest ta tolerancja i miłosierdzie? Ktoś chce sobie zjeść mięso to od razu chory z nienawiści antyklerykał xDDD


@xandra: No nie, widzisz ja sam wczoraj jadłem mięso bo nie jestem katolikiem i mnie posty nie dotyczą, ale nie miałem z tego powodu potrzeby tworzyć post w którym będę przyrównywał do
  • Odpowiedz
Kto wam dał prawo nas oceniać? Pilnujcie swojego nosa i będzie dobrze. To nie xD


@xandra: No właśnie oni nie mogą przestać tego robić, bo sami nie są pewni swoich religijnych wyborów więc narzucają je siłą innym żeby się dowartościować. Nie rozumieją, że ludzie nie chcą w 21 wieku wierzyć w takie pierdoły. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kulass: Napisałam prawdę. Jak wytresowane zwierzątka, z wypranym mózgiem. Trudno się wyzbyć takiego skojarzenia.

@StaryWilk: To niech się wyprowadzą z Polski, jak to mi jeden pisał wczoraj. Tyle, że katolików jest mniej xD
  • Odpowiedz
Napisałam prawdę. Jak wytresowane zwierzątka, z wypranym mózgiem. Trudno się wyzbyć takiego skojarzenia.


@xandra: No widzisz dlatego ja twierdzę że jesteś chora z nienawiści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wystarczy, że dupsko katoli zapiekło, jak widać na załączonym obrazku. Kto wam dał prawo nas oceniać? Pilnujcie swojego nosa i będzie dobrze. To nie xD


@xandra: Ja nie mam Ci za złe to, że zjadłaś mięso. Piętnuję Twoje zachowanie, babcia poinformowała Cię o tym, że jest środa popielcowa, a Ty na złość jej poszłaś zjeść mięso. Tak przynajmniej wynika z opisu.

Normalni ateiści jedzą sobie mięso w dni postne i absolutnie
  • Odpowiedz
@kulass: Nie, po prostu obserwuję i piszę, mamy wolny kraj i wolność słowa. A to, że się to komuś nie podoba, bo to celne spostrzeżenie to już nie moja wina.
  • Odpowiedz
Nie, po prostu obserwuję i piszę, mamy wolny kraj i wolność słowa. A to, że się to komuś nie podoba, bo to celne spostrzeżenie to już nie moja wina.


@xandra: Ja też mam jedno celne spostrzeżenie, ale się powstrzymam z obrażaniem twojej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie znasz, ale cię kręci widać. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@StaryWilk: Pasujecie do siebie z
  • Odpowiedz