Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Ale czego się spodziewać po wytresowanych biedakach, z wypranym mózgiem. Przecież to nie ich wina. Może robili by coś pożytecznego, odkrywali nowe leki, sekwencje genów, badali dna morskie, albo odwrotnie, gwiazdy i kosmos. Niestety. Banda oszustów w kieckach wyprała im mózg i teraz ważniejsze jest co powiedział płonący krzaczek do gadającego płaza ¯\_(ツ)_/¯ Albo, żeby nie spożywać białka zwierzęcego w określonym momencie przejścia Ziemi po orbicie wokół Słońca xDDD
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Bardzo niewielu z nich, większość za to spotkasz na kontrmanifestacjach i po wsiach, wśród bezrobotnych i osób bez wykształcenia wyższego :) Statystyki są nieubłagane ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xandra

W Polsce około 50% kadry naukowej to teiści ;)

Korelacja to też nie przyczynowość xd uważasz że nagle dostaliby kilka punktów IQ czy jak? Czepiasz się teizmu czy wykształcenia? Mogę podrzucić badania gdzie różnica IQ teistow i ateistow z TEJ SAMEJ GRUPY SPOŁECZNEJ jest nieistotna statystycznie, a na IQ większy wpływ mają inne czynniki np. zarobki czy kolor skóry. Statystyki są nieubłagane ;)

A co do tego że większość na
  • Odpowiedz
@xandra:

Ogólnie ciekawe jest, że mój wpis wisiał w gorących od dawna i jakoś nikt się go nie czepiał, nagle ktoś robi screena i zlatuje się zgraja sępów. Przypadeg?


To akurat nie dziwne bo chyba połowa wykopu ma cie na czarnej liście XDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
normalni ateisci nawet sobie sprawy nie zdawali, że jest jakiś post


@kulass: () Jeśli homoseksualiści, to tylko tacy, co się nie afiszują. Jeśli ateiści, to tylko tacy, co żyją pod ziemią i nie widzą wszechobecnej religijnej symboliki.

chorych z nienawiści antyklarykałów


@kulass: 0/10 Argument o nienawiści do religii sugeruje bezpodstawność i nieracjonalność takiej postawy, nienawiść jest odpowiedzią afektywną, nie mamy nad nią kontroli. Tymczasem
  • Odpowiedz
@kerepus: Ja tylko nazywam rzeczy po imieniu, postawa @xandra bliższa jest antyklerykalizmowi niż ateizmowi. Porównywanie ludzi do tresowanych zwierząt wynika z nienawiści a nie z miłości. Więc jak najbardziej stwierdzenie chory z nienawiści antyklarykał pasuje do naszej gwiazdeczki.
Ateisci od siedmiu boleści, którzy każdego dnia wyszukują jakieś informacje na temat kościoła, byle tylko dowalic katolom¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kulass: Nie z nienawiści tylko z empatii. Teoretycznie nie powinno mi zależeć na ludziach, którzy dają się nabrać na taką bzdurę jaką jest historyjka o ziomalu, co zmieniał monotlenek diwodoru w napoje wyskokowe. Ale jest mi ich żal, i współczuje im, bo niestety słyszę czasem radio Maryja, którego słucha babcia i te prośby do bandy oszustów, by ich wymyśleni przyjaciele pomogli ciężko chorej osobie, dzwonią zapłakani rodzice, błagają o pomoc,
  • Odpowiedz
Nie z nienawiści tylko z empatii.


@xandra: Obrażasz innych z empatii? Ciekawe

Teoretycznie nie powinno mi zależeć na ludziach, którzy dają się nabrać na taką bzdurę jaką jest historyjka o ziomalu, co zmieniał monotlenek diwodoru w napoje wyskokowe. Ale jest mi ich żal, i współczuje im, bo niestety słyszę czasem radio Maryja, którego słucha babcia i te prośby do bandy oszustów, by ich wymyśleni przyjaciele pomogli ciężko chorej osobie, dzwonią
  • Odpowiedz
@kulass: Nie, obrażam ich, po prostu oni - kler - traktują ich - katolików - jak zwierzęta, dojne krowy, albo raczej owce do golenia - i to nie jest obraza, tylko analogia... Wiem, że prawacy mają problemy z myśleniem, ale teraz to po prostu przeginasz...
  • Odpowiedz
@xandra przeczytaj co pisałem.

Co z osobami w tej samej grupie społecznej;) mogło by się okazać, że większy wpływ mają inne czynniki ;)

Uważasz że IQ by urosło u osób z zapadłej wsi? Do tego biorąc pod uwagę wskaźnik odmowy szczepień jako współczynnik dzbanstwa to jest on silnie skorelowany z niską religijnością.

Podesłać mała analizę? W końcu statystyka nie kłamie
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Oboje dobrze wiemy, że wpływ na to, na kogo wyrośnie dziecko zależy od wychowania i czynników środowiskowych. Nie powiesz mi, że typowa katolicka rodzina z tradycjami ze wsi sprzyja wychowywaniu zdolnych dzieci, szczególnie, że na lekcjach prania mózgu uczą ich o tym co powiedział płonący krzaczek do gadającego węża xD

W Polsce około 50% kadry naukowej to teiści ;)

Chyba jak doliczysz tych od medycyny naturalnej pokroju Zięby, oraz
  • Odpowiedz
@xandra

Jakimi tradycjami? Pracowitości? Xddd

Znowu wyskakujesz z Zięba i medycyna naturalna ;) to chcesz ta analizę religijności i antyszczepioncow? Xd

Oboje także wiemy że w XX wieku to ateistyczne i antyteistyczne rządy jakościowo i ilościowo wygrywają pod względem ludobójstwa, oraz oboje dobrze wiemy że w kraju gdzie KK miał chyba najwyższy wpływ był krajem który na tle Europy wypadał bardzo dobrze pod względem traktowania homoseksualistów xddx
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Obecnie to ojciec chleje, biję matkę i dzieci, nie pracuje bo bombelki+, matka tym bardziej, naturalnie wszyscy chodzą do kościoła bo somsiady tyż chodzo. Oczywiście jak nie siedzą w pierdlu po bijatyce z innymi kibolami xD

Ty mi tu nie wyjeżdżaj z dyktatorami bo Watykan w 1939 właził w dupę nazistom aż szumiało, a papież nawet słowa złego nie powiedział. I nie był to pierwszy raz, (Targowica, wyprawy krzyżowe,
  • Odpowiedz
@xandra

Skąd wiesz że chleje? Serio skąd to bierzesz xD jak wygląda przemoc wobec kobiet na tle innych krajów oraz spożycie alkoholu? Pewnie sporo wyższe niż w innych krajach Europy xD to ten ojciec jest w końcu że wsi czy z dużego miasta gdzie są kibole? Xd

To chcesz ta analizę czy nie? xD
  • Odpowiedz