Wpis z mikrobloga

@Sail_and_boats: Obrażam? Kogo niby? To kiecoki upodlają ludzi w imię hajsu, który zbierają za żerowanie na najniższych instynktach, w tym na strachu przed śmiercią.

@kulass: Nie potępia ataków, ba on je usprawiedliwia!

@niekompalityca: W którym miejscu się mylę? Piszę wprost jak jest. To, że nie jest to wygodna prawda i wielu się może nie podobać, trudno - ma się nie podobać - ale to prawda.
@niekompalityca: Wyraziłam swoją opinię na portalu ze śmiesznymi prawakami, ojejku, co za katastrofa...

@Sail_and_boats: A tak w ogóle to nie obchodzi mnie co was obchodzi i nie mów o sobie w liczbie mnogiej. No chyba, że chcesz sztucznie w ten sposób dodać sobie otuchy i osłabić moją pozycję w tej żałosnej dyskusji xDDD Bo poza tym bredzisz.
Ogólnie ciekawe jest, że mój wpis wisiał w gorących od dawna i jakoś nikt się go nie czepiał, nagle ktoś robi screena i zlatuje się zgraja sępów. Przypadeg?


@xandra: Tak ksiądz Janek nam dziś ten post pokazał i powiedział, że jak Cię zdyskredytujemy to nam bozia wszystkie grzechy odpuści.
Yhy, wpis sobie wisi mniej więcej 26h. Cisza. A potem jak nie walnie... Więc coś w tym może być xD


@xandra: Nie wiem, ja tu trafiłem przeglądając tag bekazlewactwa¯\(ツ)_/¯
A to dlaczego autor zaatakował Cię dziś a nie wczoraj, nie wiem ¯\
(ツ)_/¯
Ale osobiście uważam, że post 26h jest w miarę świeży i odpowiedź po takim czasie nie jest niczym nadzwyczajnym. Czasem widzisz post ale nie masz czasu na
@xandra: wszystko? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tłusty czwartek – w kalendarzu chrześcijańskim ostatni czwartek przed wielkim postem (czyli 52 dni przed Wielkanocą), znany także jako zapusty, mięsopust[1][2], karnawał. Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. W Polsce oraz w katolickiej części Niemiec, wedle tradycji, w tym dniu dozwolone jest objadanie się.
@Arcyksienciuniu: Zjadłam pączka, co nie znaczy, że wiążę to ze chrześcijaństwem. Bo z nim nie jest związane, podobnie jak inne ich święta zostało zaczerpnięte z pogaństwa

Geneza tłustego czwartku sięga pogaństwa. Był to dzień, w którym świętowano odejście zimy i nadejście wiosny. Ucztowanie opierało się na jedzeniu tłustych potraw, szczególnie mięs oraz piciu wina, a zagryzkę stanowiły pączki przygotowywane z ciasta chlebowego i nadziewane słoniną. Rzymianie obchodzili w ten sposób raz
@kulass: To akurat jeden z nieszkodliwych zwyczajów, jak walentynki, helloween czy topienie Marzanny. Nie przypominam sobie, by w kościołach z tego powodu odprawiano jakieś większe cyrki niż zwykle ¯\(ツ)_/¯ Także cierpisz na urojenia prawakoidalne ¯\(ツ)_/¯
To akurat jeden z nieszkodliwych zwyczajów, jak walentynki, helloween czy topienie Marzanny. Nie przypominam sobie, by w kościołach z tego powodu odprawiano jakieś większe cyrki niż zwykle ¯_(ツ)_/¯


@xandra: Czyli jesteś wytresowana jak taki piesek domowy który zrobi siad i da głos, bo więcej komend nie zna ( ͡ ͜ʖ ͡)
@xandra: wigilia też i co z tego i swieta zmarlych tez
dzizas...

ty jesteś takim żalosnym hejterem ze nawet nie czaisz ze to ma sens.
masz impra picie i żarcie do woli ale potem warto odpocząć. tak symbolicznie to jest ta niedziela po weekendzie. warto posypać głowę popiołem, zastanowić się co się odwaliło i odpocząć, koniec imprezy, bo poniedziałek się zbliża a nie kurla browarek na kaca i potem jeszcze cztery,