Wpis z mikrobloga

Też robicie tak, że jedziecie sobie np. w terenie zabudowanym, lub na jakimś ograniczeniu do 60-70km/h i jest linia przerywana i/lub seria zakrętów i widzie, że jakiś amator F1 jedzie z tyłu z większą prędkością od dozwolonej, to specjalnie zwalniacie jeszcze bardziej np. do 40 lub do 50 km/h, aby go specjalnie spowolnić i ukrócić jego zapędy wyścigowe?
#motoryzacja #samochody
  • 109
@aarahon: 7, gdzie jedno jedzie wolniej i bezpieczniej niż pozwala znak i pozostałe jadą za nim

nie ma w tym żadnej złości, zwalniam do prędkości bezpieczniej i dostosowanej do warunków na drodze

a co mnie obchodzi, gdzie komu się śpieszy, trzeba było wyjechać wcześniej

@kaktvs_: nie wszystko, bo samochód z przodu zasłania część drogi, tym bardziej na zakrętach
@FoxX21: tak jak mówił jeżeli jest coś rozlane to będzie to i tak za nim, a zwierzę nie będzie się ukrywać za samochodem żeby tylko go nie nagrac. Rzeczywiście może trafić się tak że nie będzie tego czegoś przed nim widać, ale da takie nagranie juz pogląd na jego zachowanie podczas jazdy
@FoxX21 Napisałem Ci wyżej jak jeżdżę, ale oprócz rozsądku widzę brak Ci też umiejętności czytania także ja się wyłączam z tego rzucania grochem o ścianę.
@FoxX21 No i widzisz, raz napisałeś coś mądrego, nagraj i zgłaszaj. A nie się bawisz w szeryfa i sobie robisz jakieś zawody kto jest głupszy.
A, i PoRD jak już chcesz udawać inteligenta.
@FoxX21:

na zakręcie oznaczonym znakami ostrzegawczymi;


huh rzeczywiście. Jakoś o tym nie pamiętałem. Jednak nie każdy zakręt spełnia te wymagania. Nie byłaby wtedy linia ciągła? tak czy inaczej jak ktoś mi chce robić na złość to i tak się zesra bo mam prawie 500 koni i ponad 600nm pod maską ¯\_(ツ)_/¯ jak ktoś tak jedzie, z dupy hamuje itd to bezpieczniej go wyprzedzić. Bo to z reguły znak rozpoznawczy starych grzybów