Wpis z mikrobloga

Też robicie tak, że jedziecie sobie np. w terenie zabudowanym, lub na jakimś ograniczeniu do 60-70km/h i jest linia przerywana i/lub seria zakrętów i widzie, że jakiś amator F1 jedzie z tyłu z większą prędkością od dozwolonej, to specjalnie zwalniacie jeszcze bardziej np. do 40 lub do 50 km/h, aby go specjalnie spowolnić i ukrócić jego zapędy wyścigowe?
#motoryzacja #samochody
  • 109
  • Odpowiedz
@FoxX21: ah czekaj, dzban jestem i mi podlinkowałeś przepis, ale następnego punktu już nie przeczytałem. Ty zresztą też nie :P

Dopuszcza się wyprzedzanie w miejscach, o których mowa w ust. 7 pkt 1 i 2, na jezdni:
1) jednokierunkowej;
2) dwukierunkowej na odcinku z wyznaczonymi pasami ruchu, pod warunkiem że kierujący nie wjeżdża na część jezdni przeznaczoną do ruchu w kierunku przeciwnym - w miejscu, gdzie jest to zabronione znakami na
  • Odpowiedz
@kmt187: nie piszę o hamowaniu na złość czyli o nodze w podłodzę, tylko zanim gość do mnie dojedzie widząc go w lusteru wytracam prędkość z tych 70km/h do 55-60 km/h specjalnie, ale nie w sposób nagły i gwałtowny
  • Odpowiedz
  • 0
@FoxX21 To jest hamowanie na złość. Nie jest po prostu gwałtownym hamowaniem na złość. Dalej nic nie kumasz, także jednak się wyłączam, żyj sobie dalej w swoim kretyńskim świecie. Ja Cię najzwyczajniej w świecie wyprzedze i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@FoxX21 Śmiało, pozdrawiaj. O ile nie będę musiał jechać za kretynem, ktory bez powodu przyspiesza i zwalnia to będę się czuł bezpiecznie i możesz sobie robić co chcesz.
  • Odpowiedz
7, gdzie jedno jedzie wolniej i bezpieczniej niż pozwala znak i pozostałe jadą za nim


@FoxX21: to tak nie działa.

nie ma w tym żadnej złości, zwalniam do prędkości bezpieczniej i dostosowanej do warunków na drodze


@FoxX21: czyli jedziesz nieprawidłowo ale zwalniasz z zawiści że ktoś jedzie szybciej.


a co mnie obchodzi, gdzie komu się śpieszy, trzeba było wyjechać wcześniej


@FoxX21: powiedz to kierowcy karetki xD
  • Odpowiedz
@aarahon: nieprawidłowo? który przepis łamię konkretnie? mam obowiązek dostosować prędkość do warunków i umiejętności więc mogę jechać i 40 km/h i żadnego mandatu nigdy bym nie przyjął za coś takiego
co do kierowcy karetki - on w takim wypadku jedzie na sygnałach więc to jest inna sytuacja niż fanatyk rajdów WRC jadący 140 km/h na drodze gdzie dopuszczalna prędkość to 70 km/h. Nie mogę się doczekać aż wejdzie w życie przepis,
  • Odpowiedz
@FoxX21 Takim zachowaniem na drodze wcale nie ukrócisz jego zapędów Roberta #!$%@?. Wręcz przeciwnie zadziała to w drugą stronę.

W żadnym kraju (po za Rosja czy Białorusią) nie widziałem takiego #!$%@? na drodze jak w polszy.
  • Odpowiedz
nieprawidłowo? który przepis łamię konkretnie? mam obowiązek dostosować prędkość do warunków i umiejętności więc mogę jechać i 40 km/h i żadnego mandatu nigdy bym nie przyjął za coś takiego


@FoxX21: jeśli jedziesz po drodze i zwalniasz bo ktoś Cię dogonił to jak chcesz to usprawiedliwić? Że nagle droga się zepsuła? Ja nie mówię że to wbrew przepisom. Ja mówię że to zawistne i podłe.

co do kierowcy karetki - on w
  • Odpowiedz
@aarahon: on może nie stosować się do przepisów, bo jest pojazdem uprzywilejowanym. poza tym kierowca karetki ma średnio IQ większe niż kierowca młody, gniewny - mistrz prostej
  • Odpowiedz
@FoxX21: najpierw Ty nie bądź zawistnym szeryfem zanim będziesz dawał rady komuś kto nie szuka zwady na drodze, nie chce prowokować innych i jeździ jak wszyscy.
  • Odpowiedz
@FoxX21: szeryf bo chcesz innym pokazywać jak mają jeździć, chcesz być panem i władzą na drodze, w pierwszym wpisie to napisałeś, nie wypieraj się tego. Ten sam sort ludzi blokuje pasy żeby jedna kolejka była. Ten sam sort ludzi chce uskuteczniać jedną kolejkę na stacjach benzynowych bo nie ważne z której strony masz wlew, węża starczy. Tfu!
  • Odpowiedz
@aarahon: Lubię jak innych krew zalewa i się wkurzają z byle powodu i tyle. A Ty wrzuć na luz i jeździj wolniej i będzie bezpieczniej dla innych. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@FoxX21: To nie kłam że jeździsz zgodnie z przepisami tylko #!$%@? ludzi. Ten sam sort co brandzlują się do skończonej już gry o tron i spermią do jakiś lasek z serialu.
  • Odpowiedz