Wpis z mikrobloga

@widme: Też tak mam czasem, że stoje od razu po wylądowaniu, ew. jak mi się bardo śpieszy. Ale nie oszukujmy się większość ludzi stoi bo tak po prostu, tak samo jak stanie przez pół godziny w kolejce do gate'u.
  • Odpowiedz
@becvvv: skoro wymieniam najgorszych, to chyba wiadomo jak idzie stopniowanie.
W zbiorze liczb 1-10 największymi są 10, 9, 8... To która jest największa? Brak nauki logiki w szkole procentuje xD
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: spoko mordziaty, dwa tygodnie miałem swoj pierwszy raz a jutro wracam wiec drugi raz xd na pierwszy lot prawie sie spozniłem przez #!$%@? kolejki do bramek XD jutro jade 2,5 h wczesniej na lotnisko XD
  • Odpowiedz
Najwieksza beke mam jak tak bardzo sie spiesza zeby juz wyjsc, ze nie spojrza przez okno, ze tym razem nie bedzie rekawa tylko autobus, a ten jeszcze nie przyjechal :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VeleiN: no właśnie to ty nie jesteś into logika. Jak piszesz, że największymi są 10,9,8 to je tylko wymieniasz. Jeśli powiem, że posortowalem ciasta pod względem wielkości: A,B,C to które z nich jest największe? Jeśli nie wiesz jak je posortowalem (malejąco, rosnąco) to nie możesz odpowiedziec bez zgadywania.

Chciałeś byś mądry a wyszlo jak zawsze, co?
  • Odpowiedz