Wpis z mikrobloga

@mar7707: Oklaski są wyrazem aprobaty dla czyichś akcji, dokonań. Umiejętne posadzenie samolotu jest co prawda rutyną dla pilota, ale dla przeciętnego człowieka jest czynnością złożoną i godną podziwu. Jako iż nie ma żadnych przeciwwskazań dla klaskania poza wykopkowymi kompleksami polaczków, nie widzę przeciwwskazań dla wyrażenia uznania względem załogi w ten sposób.

PS. Oklaski niekoniecznie kojarzą się z filharmonią, zwłaszcza w kulturach azjatyckich (:
  • Odpowiedz
@Sefton zawsze na długich lotach spaceruje po samolocie


@mar7707: Dlatego na długich lotach mają przystosowane do tego chodniki, także ruchome( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie zasypiasz w samolocie to spaceruj ile tam chcesz, ale manewrowanie pomiędzy innymi osobami czy załągą to już jednak problem, dla wszystkich. Większy niż wstanie po wylądowaniu.
  • Odpowiedz
@Radus: głównie na HUBach gdzie spieszą się na samolot nieraz sam miałem pełne gacie zaraz po wylądowaniu kiedy przesiadka była za 15min, ale za wszelką cenę starałem się zachować resztki godności i nie denerwować się na rzeczy na które nie mam wpływu.
  • Odpowiedz
@MLeko29: Uwielbiam sobie spokojnie siedzieć i patrzeć jak te raptusy stoją bez sensu. A jeszcze lepsi są ci, co nie dorwali się do przejścia i stoją przy swoich miejscach, zgarbieni jak postaci na rysunkach Raczkowskiego xD
  • Odpowiedz