Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Yanosik wystawił posta, gdzie pytają od kiedy ludzie korzystają z aplikacji. Ci odpowiadają screenami, gdzie widać kilometry zrobione z apką, ale również styl jazdy. Agregat ze screena jest jak na razie najgorszy w stawce. Cieszy natomiast przewaga screenów z oceną na zielono, aczkolwiek spora część z nich to kierowcy zawodowi, gdzie szybciej niż 90 km/h się nie pojedzie. W sumie to nie chcę wiedzieć, jaki styl jazdy trzeba miec, żeby mieć ocenę 3,0, lekko przerażające. Nie zamazuję danych, bo to publiczny komentarz na publicznym fanpage.

Link do posta:

https://www.facebook.com/132218363458248/posts/3305634486116604/

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #prawojazdy #kierowcy #brd #polskiedrogi #yanosik @Yanosikpl ( ͡° ͜ʖ ͡°) rzućcie może jakieś statystyki dotyczące stylu jazdy użytkowników.
pogop - Yanosik wystawił posta, gdzie pytają od kiedy ludzie korzystają z aplikacji. ...

źródło: comment_1582644991swQxxwa9SKNftp7c3qhm5q.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@pogop: jestem ciekaw algorytmu bo kiedyś jechałem normalnie ale po dziurach i było nisko. Jak położyłem na to lachę i skończyły się żarty na drodze to statystyka się poprawiła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pogop: ją rzadko jeżdżę delikatnie, a mam ocenę 5,9. Żeby mieć 3.0 to chyba trzeba wpadać na każdy słup po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@jerzalke
@aksal89
ostatnio moje przejazdy po mieście wychodzą w granicach 4-4.5, ciskam w podłogę do prędkości dozwolonej (ewentualnie +10-25 jak jest dobra, szeroka droga, ale nie więcej niż te 10-15 na pewno). Z kolei jak smigalismy night drive po pustym mieście jeżdżąc momentami po 110-120 na 70 po jakichś wiaduktach, trzypasmowkach itd, ale bez zatrzymywania, cały czas płynnie, to uzbierałem jakieś 6.8-7. xD
  • Odpowiedz
W sumie to nie chcę wiedzieć, jaki styl jazdy trzeba miec, żeby mieć ocenę 3,0, lekko przerażające.


@pogop: No pytanie co tam konkretnie jest oceniane.
Jaką ocenę dostaje ktoś kto np. całą trasę pokona autostradą jadąc 150km/h?
  • Odpowiedz
@daox: Ja zauważyłem, że algorytm ocenia:
- Przestrzeganie ograniczeń prędkości
- dynamikę przyspieszania (mam dość mocny samochód i mogę mieć słabą ocenę za same przyspieszenia, mimo że nie przekraczam prędkości)
- prędkość w stosunku do innych kierowców (kiedyś przejechałem 150 km drogą ekspresową jadąc zgodnie z przepisami, ale podczas opadu śniegu, gdy wielu kierowców lokalnych lub na gównianych oponach jechało 50-60 km/h wolniej i dostałem chyba 4, czy nawet 3,5)
  • Odpowiedz
  • 0
@daox w aplikacji jak klikniesz w to kółko z wynikiem to wyświetlają Ci się przejazdy, jak wejdziesz w przejazd to na dole masz szczegóły. Reszta to magia obróbki najlepszym programem do profesjonalnej obróbki grafiki (paint xD)
  • Odpowiedz