Wpis z mikrobloga

@Dolan pamiętaj że ten śliczny samochód ma sporo wad. Mi dopiero po kupnie wpadły te wady w oczy. Boczki drzwi rozpadają się od samego istnienia, nie ma cup holdera co w trasie jest męczące, nie ma czujnika temperatury do automatycznej klimy, economy mode doprowadza do szału w zimie i cały czas na parkingach wciska się klakson. Wiem że się czepiam ale tak wygodny samochód traci sporo przez takie szczegóły.
Pobierz
źródło: comment_1582619352uRU7wyqweNw1lTRzWQPNpG.jpg
Boczki drzwi rozpadają się od samego istnienia,

w sensie plastiki kruszeją?

nie ma cup holdera co w trasie jest męczące

no cupholder sie przyjdaje, są jakieś patenty?

nie ma czujnika temperatury do automatycznej klimy

w sensie? klime zawsze mialem taka manualna ze po prostu wlaczasz i leci, a tutaj co sie dzieje?

economy mode doprowadza do szału w zimie

w sensie że zmniejsza moc bo nierozgrzany silnik czy cos?

i cały czas
@Dolan zatrzaski uchwytów pękają i strasznie trzeszczą oraz każdy plastik którego się dotyka jest pokryty gumą która schodzi i wygląda to źle.

-Tak, kupujesz cup Holder z biedry, cup holder z BMW Z3 za 500 zł, albo drutujesz mały schowek na uchwyt z opla (tylko w przypadku manualna).

-kazda automatyczna klima z czujnikiem jak dobije no do 23 stopni to zmniejsza siłę nawiewu itd, citroen nie dał czujnika i jak ustawisz 27
@Dolan: początek 2012

@open_or_die: już się na to nadziałem :D Muszę lexią wydłużyć czas

@borysszyc: już wiem, że to zrobię :D

@open_or_die: brak cupholdera zauważyłem, ale są patenty do mocowania na bok drzwi, podobno się sprawdzają. Tapicerka drzwi faktycznie jest przeciętna - w jednym boczku mam ten problem. Co do klaksonu - parkowałem tym samochodem w różnych miejscach, w tym na ciasnym parkingu pod biurem i nie trąbiłem