Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ok, konferencja Matiego wczoraj w sprawie #koronawirus była. Fakt. Słuchałem tylko setek w radio i wypowiedzi zaproszonych ekspertów. Fakt.

Teraz moje pytanie: dlaczego u nas nic się nie mówi o środkach prewencji w transporcie drogowym? Ja wiem, że lotniska to kumulacja ludzi w jednym miejscu ale po EU w c--j ludzi jeździ do pracy za granicą busami, w c--j jest wycieczek autokarowych (jeśli chodzi o #wlochy to dochodzi aspekt pielgrzymek - pełno jest takich autokarowych). No i dochodzi jeszcze kwestia wszystkich spod tagu #bekaztransa. Jak ich będą sprawdzać? Bo jak na razie to na cel wzięli tylko lotnictwo i porty lotnicze, a o reszcie jakby zapomnieli.

#pytanie #covid19 #przemyslenia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarezz: prawda jest taka ze wirus jest już w Polsce, teraz trzeba po prostu chronić własne tyłki. Parę dni temu skończyły się ferie a Alpy i Dolomity ze względu na małą odległość to bardzo popularny kierunek na wypad na narty, zatem wybuch epidemii w szkołach które jako ostatnie miały ferie za 3... 2... 1...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzalonyBusiarz: ja nie twierdzę, że go nie ma. Nie ma na razie stwierdzonego przypadku. Bardziej mi chodzi o to jakie to niby skuteczne środki zaradcze zostały podjęte. Na ten moment to zaklinanie rzeczywistości mierzeniem temperatury na lotnisku i smsami. Nic kompleksowego nie zaproponowali. Będzie jak z escape roomami. Chociaż nie zdziwię się jak w tym chlewie z kartonu i dykty pierwszy przypadek ogłasza dopiero po wyborach.
  • Odpowiedz