Wpis z mikrobloga

Mam koleżanke z discorda ktora jezdzi tirem. Czy kierowca tira, ktory robi trasy europejskie nie jest bardzo groźnym zagrożeniem jako roznosiciel #koronawirus ? Powiedzmy jedzie taki kierowca na #wlochy załadować sie w dużej firmie, gdzie pracownik tej firmy zaraża kierowce np. moją koleżanke z discorda, a ona nastepnie robi pauze na dużym parkingu, gdzie zaraża innych kierowców... Powinno sie wstrzymać transport międzynarodowy, aż do znaleznie szczepionki, przecież to oczywsite...
Pytam o opinie również na #bekaztransa
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pestis: Nie jeżdżę na południe.

@KarolaG17: #!$%@? głupoty. Chore osoby są izolowane i z pewnością wprowadzono środki bezpieczeństwa. Z tego co nasz spedytor mi mówi to wiele firm póki co wstrzymała transporty do Włoch. Mniejsza o to, że szanse na zarażenie to pewnie z 0,00001%, o ile nie mniej.
@Twinkle: Uwazaj na słownictwo. Chore osoby są odizolowane? Jeszcze nie znaleziono pacjenta zero we Włoszech, który rozpocząl tam epidemie. Widzę, że jesteś idealnym materiałem na obywatela korei północej, każdą dezinformacje łykniesz i patrząc na twój język to pewnie nie tylko to łykasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KarolaG17 Stałem na weekend na A1 w stronę Paryża. Kręciła się tam mieszanka kulturowa , która chciała zwiedzić Paryz, Belgowie, Niemcy, Polacy. Teraz stoję na obrzeżach Paryża a obok mnie stoi Włoch, Hiszpanie, Francuzi. Chodziłem pod prysznic, do toalety. Dotykałem klamek od drzwi i kobiety z którą dała klucz od prysznica. Dodatowo dotykam dokumentów, klamek na rozladunkach i zaladunkach. Mogę już być zarażony i zaraz to gówno nieświadomie Wam przywieźć albo ktoś