Wpis z mikrobloga

@trejn: szkoada, że Gesslerowa tego nie widziała.. jak można w takich warunkach pracować, a co ważniejsze, przygotowywać posiłki? To powinno być sprzątane codziennie!! Zgłoś to NATYCHMIAST do Sanepidu!
  • Odpowiedz
via Android
  • 28
@nabbek nie moja broszka, szczerze po co mam się mieszać w coś co mnie nie dotyczy? Myślisz że nie mam innych zmartwień niż tracić pracę w imię solidarności? Takie życie, w McDonaldzie oststnio ktoś pisał o osobach z downem które brudnymi rękoma które trzymały w majtkach składali burgery
  • Odpowiedz
@Szmigulec: jakieś 2 godziny, po 12 godzinnej zmianie patrzysz jak najszybciej #!$%@? do domu, a większość szefów to Janusze którym się nie chce zapłacic komuś ekstra żeby został/przyszedł posprzątać za grillami.
  • Odpowiedz
@Szolim: Jak sprzątane regularnie to mniej niż 2h :D I rozumiem ze są Janusze, ja nigdy z żadnym nie robiłem. Swojej kuchni bym tak nie zapuścił. Rozbić sprzątanie na cały tydzień i raz w tygodniu głębsze szorowanie
  • Odpowiedz
@3mielu Jeszcze raz ktoś skopiuje i napisze gdzie pracuje to usuwam ten wpis bo nie będe nadstawiał dupy dla heheszków na #!$%@? stronie. Przypominam że podchodzi to pod stalking

@Szolim: ale dokładnie to tak wygląda, kto ci będzie #!$%@?ł nocke i szorował kilku tygodniowy tłuszcz XD a na serwis sprzątający pinionszków nie ma częsciej niż raz na kwartał, chociaż nie myśle żeby u konkurencji wyglądało to znacząco innaczej
  • Odpowiedz