Wpis z mikrobloga

Wraz z narzeczoną planujemy ślub jesienią tego roku. Jako, że duża część gości będzie przyjezdna, chcieliśmy zarezerwować kilka apartamentów przez AirBNB. W mieście ślubu niemal monopol posiada na to firma mająca kilkanaście apartamentów. Przed rezerwacją chcieliśmy dopytać, czy istnieje możliwość wydłużenia wymeldowania w niedzielę. W odpowiedzi odpisano nam, że "nie mogą planować z takim wyprzedzeniem"

Dobra, trudno. Rezerwujemy i tak. Niestety okazuje się, że terminy jesienne zostały wycofane. Pytam więc, czy usunęli je po mojej wiadomości, bo zalatuje lekko brakiem profesjonalizmu.

Odpowiedzi nie spodziewał się NIKT.

Także jak coś to pamiętajcie, do sierpnia jesteście bezpieczni, potem zaczną się problemy xD

#2019ncov #koronawirus #wtf #airbnb #turystyka
Pobierz woytassm - Wraz z narzeczoną planujemy ślub jesienią tego roku. Jako, że duża część g...
źródło: comment_1582546433S0KqxN4KaBsrpp7eb4cu7t.jpg
  • 8
@Waderra: Trudna decyzja... różowa... ( ͡° ͜ʖ ͡°) następnym razem dam Ci szansę, zgoda? :>

A tak wracając do tematu @woytassm: trochę rozumiem, bo to chyba jakieś biuro podróży, taa? Jak będą zakazy lotów to tu to tam to oni pójdą z torbami raz dwa, ostatnio jakieś inne padały niewypłacalne a ludzie zostawali z ręką w nocniku poza krajem... ale profesjonalnej odpowiedzi to nadal się nie
@Mojs: żadne biuro podróży. Lokalne apartamenty na airbnb zarządzane przez firmę. Do tego w polityce anulacji, możliwość bezpłatnej anulacji do 7 dni przed startem rezerwacji przez obie strony
@woytassm: jestem strasznie zielony w sprawach bookowania apartamentów z takim wyprzedzeniem, zwykle lecę na żywioł i się jakoś udaje (zwykle sam, może to dlatego i nie jakieś drogie apartamenty)... ale tak czy siak - jakbym dostał taką odpowiedź... miałbym mocne zdziwko. ^^"