Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@myrmekochoria: ten zastrzelony koleś ma prawą stronę ciała mocniej rozwiniętą od machania lassem czy krzywo go ułożyli, pytam bo sam dysproporcje w ciele o treningów judo za gówniakia i robienia wszystkiego na prawą stronę, no ale tu na fotce różnice są widoczne bardziej
@Qutach1928: Mógł dać samo zdjęcie tak jak zawsze. Nie miał nawet pojęcia jaki fatalny błąd popełni nadgorliwie wklejając jako bonus jeszcze trochę tekstu po angielsku. Oooo nie będziesz mi tu w obcym języku na naszej POLSKIEJ karwa mać stronie pisał! Wykopowe malkontenctwo od razu: a mógłbyś to tamto sramto bo ja nipanimaju bo transaltor mnie nie rabotaju. Echhh szkoda strzępić ryja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@myrmekochoria: XDDDDD jak Ci się nie podoba tutaj to nikt Cię nie trzyma, #!$%@? gdzieś na Facebooka czy cokolwiek innego. Jakieś kompleksy masz chyba i musisz je leczyć na wypoku pokazując jakim to jesteś alfa i beta i Romeo. Koleś się zapytał grzecznie, odpowiedziałeś mu jak Cham i prostak. Kontynuował dalej z Tobą rozmowę nie wzywając Cię a Ty dalej cisnales po nim jak po burej szmacie. Koleś nie wytrzymał i
Takiego rozlewiska januszerki to do jutra nie rozchodzę ehhh
@kopytakonia (zapewne nieświadomie) tak skonstruował pytanie, że można odebrać je negatywnie i oburzenie opa wcale nie jest tu dziwne, ale zgraja januszy juz wydała wyrok na nim i całym jego contencie