Wpis z mikrobloga

Mirki mam do Was takie pytanie. Aktualnie mam 40 lvl i jestem jeszcze singlem, powiedzmy że mam jeszcze szanse to zmienić. Dość dużo tutaj czy na Youtubie zostało powiedziane na temat związków z samotnymi matkami i czego się po tym spodziewać ale nie to mnie interesuje więc zostawmy ten temat. Mnie interesują stare Panny w wieku powiedzmy 32+, bez dzieci. Mam jedną taką znajomą nawet na Badoo. Takie które mają niewielkie doświadczenia albo żadnych doświadczeń z facetami. Czego się można spodziewać próbując wejść w taki związek? Dodam tylko tyle że pewne doświadczenia z kobietami już mam. Niestety wszystkie te z którymi próbowałem coś działać zawsze okazywały się pozajmowane. Pewnie niektóre singielki są bardzo zdesperowane i próbują na portalach randkowych, więc tu jest pytanie czy taki związek może się udać? Jakie są Wasze doświadczenia ze starymi Pannami? Łatwo w ogóle takie poderwać? Jakie są zagrożenia?

#tinder #badoo #seks #zwiazki
  • 25
@daro1 nie ma kobiet 25+ bez doświadczeń z facetami. Nie wiem w jakiej piwnicy musiałaby być zamknięta. Plus taki, że 30+ letnia samotna kobieta jest łatwa do poderwania :) Jak jesteś fajnym facetem, to zagrożeń nie ma bo przyczepia się do dupy jak rzep.
Mnie interesują stare Panny w wieku powiedzmy 32+, bez dzieci.


@daro1: Ciężko trafić ale jest takich trochę,szczególnie fajnych lasek które poszły w karierę a teraz ogarnęły że jednak chciały by mieć rodzinę. Działaj a na pewno kogoś trafisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daro1: znam trochę takich i to jest kwestia ich ambicji. Są wykształcone, dobrze zarabiają, mają zainteresowania i nie chcą typa co robi w fabryce czy na magazynie, albo zarabia połowę tego co one.
@MasterVegito: @skybot: mam przyjaciolke, lat 30, żadnych doświadczeń.
Ładna, madra.
Ale nieśmiała mocno i cale życie zagoniona. Kursy, zajęcia, studia, doktorat, mnóstwo dodatkowych zajęc.
Dobrze zarabia, zna kilka języków, wysportowana, porządna, wartosciowa serio jako kandydatka na żonę i matkę.
Jednych facetów odstrasza, inni uważają, że skoro nie ma na koncie kilku zawiązków to jest coś z nią nie tak - co nie jest prawda.
Ludzie są różni i nie wszyscy
Kontakty z plcia przeciwna nie są sensem życia i ich brak nie świadczy o tym, że coś jest z kimś nie tak. I płeć nie ma tu znaczenia jak dla mnie.


@agaja: a tu znowu ty, znowu z tą gadką... xD
@daro1:
Sa takie, ktore sa samotne i mialy male doswiadczenie z mezczyznami, z roznych powodow - czesc jak najbardziej jest wartosciowa. Btw, nazywanie 30 latki stara panna to przegiecie, to juz nie czas slubow w wieku 15 lat.

Inaczej niz spedzajac z taka czas sie nie dowiesz dokladnie, chociaz wypytac zawsze mozna - kwestia co jest bagazem i czy potrafisz go uniesc*. Jak nie jest jebnieta i masz normalne umiejetnosci socjalne