Wpis z mikrobloga

Nie ma co już się zastanawiać, na pewno ktoś jest już nosicielem wirusa w Polsce. Niestety polska mentalność nie pozwala ograniczyć tego typu epidemii z prostego powodu. Zakompleksione społeczeństwo nie będzie nosić maseczek, ponieważ "co pomyśli sobie ten random metr ode mnie w autobusie?". Co powie Jola z 1 piętra, jak mnie zobaczy w maseczce? "Jestem stara, nie będę nosić bzdur na sobie, bo co powie sąsiad".

Najlepszym rozwiązaniem mieć teraz domek na wsi, w odległości przynajmniej kilkunastu metrów od innych. Wystarczy zrobić zakupy i siedzieć w domu. Gorzej w miastach, gdzie różne sraki dotykają klamek. Dotykają przyciski na domofonach itp, kaszlą w autobusach, tramwajach. Zapowiada się fantastyczny marzec.

#koronawirus #polska #chiny #2019ncov
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wurzel: To ty nie wiesz, że od noszenia maseczek dostaje się autyzmu? Spytaj Korwina i innych geniuszy z przez nich utworzonego Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych.

To jest Polska, szuryzm ma się świetnie. Jedni się modlą o deszcz, a inni wierzą w spisek lekarzy.
  • Odpowiedz
@Wurzel: z Twojego wpisu to bije paranoja. Lepiej w ogole zamuruj sie w swojej piwnicy i nigdzie nie wychodz bo jeszcze Cie jakas bakteria dopadnie. Wrocilem dzisiaj z Wloskich Dolomitow i przez caly wyjazd nie widzialem nikogo w masce. Po Madonna di Campiglio krecili sie tez azjaci - byli rowniez na stokach i zaden nie mial maski. Takze za przeproszeniem zanim zaczniesz p-------c swoje bzdury wychyl sie raz na jakis
borjaki - @Wurzel: z Twojego wpisu to bije paranoja. Lepiej w ogole zamuruj sie w swo...

źródło: comment_1582454233hGLgE65zjsO5MZZ9TWm2Cc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Niestety polska mentalność nie pozwala ograniczyć tego typu epidemii z prostego powodu. Zakompleksione społeczeństwo nie będzie nosić maseczek, ponieważ "co pomyśli sobie ten random metr ode mnie w autobusie?". Co powie Jola z 1 piętra, jak mnie zobaczy w maseczce? "Jestem stara, nie będę nosić bzdur na sobie, bo co powie sąsiad".


@Wurzel: ależ p---------e dla poklasku na wypoku
  • Odpowiedz
@Wurzel: Wielu Polaków, to niestety kretyni. Nie przejmuj się nimi. Nie są tego warci. Nie przekonuj kretynów. To nie ma sensu. Marnujesz swoje nerwy. Nie bądź Matka Teresa. Rozmawiaj z ludźmi mądrymi, resztę olewaj ciepłym moczem. Ciesz się z wygranej wygranych, a przegranych zostaw na swoim miejscu. Pozdro stary
  • Odpowiedz
@Sertralina: SARS to jedynie nowoczesne nazewnictwo ciężkiej niewydolności oddechowej, które nie jest niczym nowym. Po prostu nowe określenie lepiej straszy.

@salvia:

Zobaczymy, co się będzie działo, ale obawiam się, że nie mało.


Nic się nie będzie działo... tak samo jak nic się nie dzieje z każdym nowym zagrożeniem co roku... sars, mers, ptasia grypa, swińska grypa, zika, ebola, gorączką zachodniego nilu itd itd
  • Odpowiedz