Wpis z mikrobloga

Nie ma co już się zastanawiać, na pewno ktoś jest już nosicielem wirusa w Polsce. Niestety polska mentalność nie pozwala ograniczyć tego typu epidemii z prostego powodu. Zakompleksione społeczeństwo nie będzie nosić maseczek, ponieważ "co pomyśli sobie ten random metr ode mnie w autobusie?". Co powie Jola z 1 piętra, jak mnie zobaczy w maseczce? "Jestem stara, nie będę nosić bzdur na sobie, bo co powie sąsiad".

Najlepszym rozwiązaniem mieć teraz domek na wsi, w odległości przynajmniej kilkunastu metrów od innych. Wystarczy zrobić zakupy i siedzieć w domu. Gorzej w miastach, gdzie różne sraki dotykają klamek. Dotykają przyciski na domofonach itp, kaszlą w autobusach, tramwajach. Zapowiada się fantastyczny marzec.

#koronawirus #polska #chiny #2019ncov
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lecieliśmy ostatnio z Poznania i jako jedyni mieliśmy maski antysmogowe z filtrem n99


@Nihomme: Nic dziwnego, że patrzyli się wszyscy jak na idiotów. Ta kultura noszenia masek w Azji odnosi się do tego by innych nie zarażać jak się jest chorym i się kicha oraz kaszle gdyż dzięki temu większość tych zarazków zostanie na tej masce.
Jak jesteś zdrowy i nosisz maskę to jest oznaka innej choroby - mentalnej.
  • Odpowiedz
nikt o Tobie nie będzie pamiętał za 100 lat.

@Wurzel: nawet nie za 100 lat, 2 miesiące temu mój wujek zszedł na raka. Dziś rozmawiałem z ciotką i ona wspomniała na ten temat, tylko napomknęła i złapałem się na tym że w pierwszej chwili nie wiedziałem o co chodzi, bo zapomniałem.
  • Odpowiedz
najważniejsze w życiu jest zdrowie, czerpanie z życia garściami, smakowanie go i delektowanie się nim.


@Wurzel: to pierwsze wyklucza się z resztą jak wiele innych fragmentów Twoich wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Wurzel: jesteś z-----y, firmy zajmujące się sprzedażą produktów medycznych te j----e maseczki ściągają kontenerami a ludzie i tak od razu to skupiają jak dzicy i cały czas braki w magazynach.
Nawet powstają specjalne strony internetowe skupiające się tylko i wyłącznie na maseczkach na koronawirus.
Sprawdziłeś w ogóle temat i rozeznales sie na rynku przed podzieleniem się opinią?
  • Odpowiedz