Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że przepadacie za prequelami, ale zanim opiszę moją sytuację, chciałbym poznać wasze zdanie.
Wyobraźcie sobie, że macie w spadku po dziadku działkę. Wzięliście kredyt na budowę, zastawiając działkę. Zaczynacie budować dom. Jednocześnie w życiu coś się pokomplikowało, kasy z kredytu na dokończenie budowy nie starcza, a wam nie starcza spłacać kredyt. Wyskakujecie za granicę do roboty, w międzyczasie dług szybko rośnie, komornik, egzekucja, licytacja. Wy macie jeszcze dług do spłacenia, a waszą nieruchomość kupił ktoś z tej samej miejscowości.
Godzicie się ze stratą? Oddajecie bez walki? Czy jednak walczycie z typem który dorobił się na waszej krzywdzie?

#nieruchomosci #prawo #spadek #dlug #komornik #emigracja #uk #budowa #budowadomu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 27
  • Odpowiedz
kasy z kredytu na dokończenie budowy nie starcza, a wam nie starcza spłacać kredyt. Wyskakujecie za granicę do roboty, w międzyczasie dług szybko rośnie, komornik, egzekucja, licytacja.


@AnonimoweMirkoWyznania: Bzdury.

Szukasz usprawiedliwienia?
  • Odpowiedz
No ale zrobił się wam dług i zlicytowano wam działkę i budynek.

Prawda jest taka, że podobne rzeczy na olx czy dom gratce kosztują 400k, a komornik puścił to za bezcen.

I zostawiacie sprawę? Jakiś typ mieszka w moim, a to ja mam długi? Tak, chodzi o wykurzenie typa.


@AnonimoweMirkoWyznania
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że podobne rzeczy na olx czy dom gratce kosztują 400k, a komornik puścił to za bezcen.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale co komornik sam miał kupić? Chętny dał tyle ile chciał i poszło. Cena wywoławcza nieruchomości stanowi 3/4 wartości rynkowej nieruchomości.

Jakiś typ mieszka w moim, a to ja mam długi?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale ten typ ci narobił te długi czy ty sam. Co jest kto inny winny tego,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, tak, ci co mają długi, są zawsze najbardziej pokrzywdzeni. Wcale nie ci, którym wiszą kasę. A tfu, pluję na takich. Z jednym się do tej pory szarpię i końca sprawy nie widać. Żeby oddać mi pieniądze to nie ma, ale na nowy telefon za dwa kafle to się znalazły fundusze.
Co to w ogóle za rozumowanie, że ktoś się dorobił na czyjejś krzywdzie. Jakiej krzywdzie? Trzeba było wziąć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie "w moim", mordo xD Gość kupił coś, czym nie potrafiłeś się zająć. To nie jego kwestia, że nie potrafisz dopilnować własnych spraw. Jeszcze to roszczeniowe podejście, pogódź się z myślą, że nic ci się nie należy, a bank to nie instytucja charytatywna. XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak się wie, że się na dług którego się nie jest w stanie spłacić, to się sprzedaje działkę z budową zanim ją komornik zlicytuje, bo wtedy można wziąć więcej kasy, a nie się potem płacze że poszło za bezcen.
Moja znajoma jest agentem nieruchomości, znalazła dobre mieszkanie do zlicytowania, odnalazła je i zapukała do właścicieli proponując kwotę sporo wyższą od ceny wywoławczej u komornika, a właściciele żeby spadała. Masz za
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale to sam #!$%@?łeś sprawę. Pożyczyłeś pieniądze pod zastaw gruntu, którego nie spłaciłeś po czym #!$%@? za granice wiedząc ze nie spłacasz i po x czasu jestes zdziwiony ze zostało zlicytowane i ktoś kupił. O czyjej krzywdzie ty mówisz ? Komornik cię skrzywdził ? Czy nabywca działki xd. Jedyna osoba która cię skrzywdziła to jestes ty sam i jakos mi cię nie żal ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Co jest winny chłop co to kupił? Za tyle sprzedawali to wziął, to nie tak, że to była jakaś nielegalna sprzedaż.
  • Odpowiedz