Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rouksa: BR540 extrait, Nishane Fan Your Flames, Oudy od MFK, Montale Black Aoud, Atkinsons His Majesty The Oud, Joop Homme, Sospiro Wardassina, Xerjoff Naxos, Alexandria Hafez 1984, TF Tuscan Leather, Roja Enigma PdM Oajan
@Rouksa
W kolejności od najmodniejszej do najsłabszej z przedziału powyżej 3zl za 1ml:
-al haramain amber oud gold edition
(Tego to ciężko zmyć z nadgarstka)
-Amouage interlude
-LM Parfums Black Oud 
Poniżej 1zl za 1ml
CHANCELLOR EDT MEN PARIS BLEU Made-in-France 50zl /100ml
Ale śmierdzi jak spocony czarnoskóry grubas ()
@FELIX90 chcieli mnie wywalić z miejsca pracy za jedno psikniecie na nadgarstek. Ja oddałem flakon do notino ale wtedy była piękna cena 190/60ml tak jak tobacco oud @uwielbiamnalesniki Później nie szło tego zmyć... Niektórzy tutaj chwała ten zapach ale jak można ? Jak coś co ma większe parametry od interlude można chwalić ? (◔◔)
Gdyby takie parametry miał Aventus ;D to warto byłoby wziąć butelkę w normalnej cenie (
@Rouksa: Profumum Roma Acqua di Sale (absolutny zwycięzaca mojego rankingu). 18h na ciele, "nieskończenie" na ubraniach, marynarka potrafiła pachnieć po paru miesiącach wiszenia w szafie a np sweter psiknięty 3 tygodnie wcześniej potrafił po tym jak się lekko zgrzałem projektować nawet ten zapach xD

Amouage Interlude (przed reformulacją) , Amouage Myths, MFK Grand Soir, MFK Baccarat Rouge EDP, Fahrenheit, DG Light Blue Eau Intense, TF Ombre Leather, Initio Oud for Greatness,
@uwielbiamnalesniki Al haramain amber oud tobacco- klon TF TV
Al Haramain Amber Oud- klon Interlude
Al Haramain Amber Oud Gold Edition- killer o którym mowa w temacie klon Erba Pura Sospiro Dostępny teraz w Perfumeria-EUFORIA za 189 w wersji testowej także jak ktoś chce #!$%@? w komunikacji miejskiej to warto.