Wpis z mikrobloga

Jeden z użytkownikow wykopu, alkoholik żali się na stuuację na rynku matrymonialnym. Nie może zrozumieć, że dla niego ta sytuacja zawsze będzie tragiczna i to nie wina rynku, tylko jego. Żyjemy w czasach, kiedy związki nie są już aranżowane jak kiedyś i kobieta mając wybor nie chce swojego życia marnować związaniem się z alkoholikiem. I tak pisze co trzeci tutaj. Hur dur na rynku matrymonialnym lipa ludzie. Czy nikt nie widzi, że ludzie z waszego otoczenia jakoś zakładają rodziny i żyją szczęśliwie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
Snap-Dragon - Jeden z użytkownikow wykopu, alkoholik żali się na stuuację na rynku ma...

źródło: comment_1582119023ibzfKI7cNTiDM2l9MGqOOp.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snap-Dragon a to fajnie że się nie zgadzasz ze środowiskiem naukowym oraz medycznym. F10 klasyfikacja uzależnienia od alkoholu. Troszkę mnie zabolał Twój post bo mimo wieku staram się ogarniać życiowo a jestem uzależniony.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon Ale my tu ciśnieniemy bekę z Twojej hipokryzji, bo jeżeli to Twoje zdjęcie to reszta wypowiedzi na temat wyglądu facetów jest czystą hipokryzją, bo patrząc na Ciebie można by wykroić ze 3 kobiety o normalnej wadze, wyglądasz po prostu odrażająco, a masz dużo do powiedzenia na temat wyglądu facetów.
A dwa, że wyśmiewanie jego problemu z alkoholem gdzie próbuje z nim walczyć i ogarnąć się jest kiepskie.
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: wy cały czas zdajecie się ignorować to co napisałam: człowiek, który jest niski nie ma na to wpływu, garbaty to samo. Z tym nic nie da się zrobić. Ale naprawdę jak słyszę od faceta że po co kupować szampon, odżywkę, po co się codziennie myć, do fryzjera to pedały chodzą, a na siłownię głupie koksy to jest to naprawdę przerażające. Zastanawiam się jak taki człowiek spędza czas skoro wszystko
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: jeszcze raz powiem to co ludzie tu pisali wcześniej tobie. Codziennie myją sie, dbają o higienę, czeszą się, starają się ubierać w miarę spoko, uprawiają sporty lecz mimo to są ignorowane przez różowe.
  • Odpowiedz
@Ezev: a skąd wiesz, że tak jest? Spotkałam wielu takich ludzi którzy dawno nie widzieli mydła. Ja kąpie się codziennie. W domu mam 3 różne odżywki do samych własów, do tego masa kremów, pędzli kosmetyków. Jak najbardziej zgadzam się że jest odsetek facetów którzy dbają o siebie, są spoko i są sami i tego szczerze mówiąc nie rozumiem. Problem w tym, że możesz słuchać że tak mówią ale nie masz
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon Tak, facet nie dbający o siebie niezbyt może wymagać zadbanej kobiety. Kobieta która ma dużą nadwagę nie ma ma podstaw do tego żeby oczekiwać, że zadbani faceci będą nią interesować się, jednocześnie narzekać na ich ogólny wygląd, nie lubimy grubych kobiet, bez względu na przyczynę nadmiernej tuszy.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: tylko jak to zrobisz jak rzezbiarka to będzie zabawne bo tak naprawdę ona nic nie udowodniła. Nie spotkała się irl z nikim a różowe z którymi pisała odkładały spotkanie w nieskończoność i tak na prawdę do niczego i tak by nie doszło.
  • Odpowiedz