Wpis z mikrobloga

Jeden z użytkownikow wykopu, alkoholik żali się na stuuację na rynku matrymonialnym. Nie może zrozumieć, że dla niego ta sytuacja zawsze będzie tragiczna i to nie wina rynku, tylko jego. Żyjemy w czasach, kiedy związki nie są już aranżowane jak kiedyś i kobieta mając wybor nie chce swojego życia marnować związaniem się z alkoholikiem. I tak pisze co trzeci tutaj. Hur dur na rynku matrymonialnym lipa ludzie. Czy nikt nie widzi, że ludzie z waszego otoczenia jakoś zakładają rodziny i żyją szczęśliwie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
Snap-Dragon - Jeden z użytkownikow wykopu, alkoholik żali się na stuuację na rynku ma...

źródło: comment_1582119023ibzfKI7cNTiDM2l9MGqOOp.jpg

Pobierz
  • 71
@Snap-Dragon: Po pierwsze p0lko to nie wiem czego chcesz od świętego tagu jak użytkownik o niku @shaelix92 nic tu nie postuje lub robi to na tyle rzadko że nigdy wcześniej go tu nie widziałem. Po drugie to oczywiste Piechociński ma rację (jeśli wiesz co ja znaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) I widzę to właśnie w swoim otoczeniu jak inwalidka-karlica 150cm traktuje porządnego kolesia jak gówno i jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Snap-Dragon: Rozumiem że można sobie prowadzić damsko - męskie wojenki, obwiniać się nawzajem za całe zło tego świata, mieszać rzeczowe argumenty z wymysłami i generalizować na podstawie jednostek, ale podś#!$%@? i czepianie się z partyzanta do człowieka, który próbuje wyjść z jakiegoś osobistego problemu jest po prostu niskie. Wyjątkowo słabe.
@Ezev: @lost_in_translation: @womendown: @Flutter_M_Shydale: Nie twierdze że nałóg jest dobry ale nazywanie tego chorobą a tym bardziej sugerowanie jakoby to reszta świata była winna bo pcha rozumnego jednak i świadomego człowieka w nałóg niemalże wlewanie mu alkoholu to czysta naiwność. Co woęcej ten sam człowiek który ma ze sobą ewidentnie problem wypluwa posty typu: rynek matrymonialny jest zepsuty bo żadna kobieta nie chce się z nim wiązać, czemu