Wpis z mikrobloga

Czas na nowe rekordy!

Aktualizacja braku formy - 103,2 kg (jak olałem dietę, w końcu zaczęło rosnąć). Choć lepiej to wyglądało po zatruciu jak później mnie nabiło https://www.wykop.pl/wpis/46676727/juz-spuchniety-i-nabity-po-minicutcie-waga-prawie-/ w każdym razie czuje się znakomicie i zawsze +/- z takim poziomem BF najlepiej funkcjonuje na codzień i w słowni. Wiem, że znowu dołożyłem oprócz siły dużo mięsa co cieszy, a tłuszcz, tłuszcz to zawsze najmniejszy problem i redukowanie jest banalne. W bicepsie niezmiennie 34 cm.

Wracając o sedna sprawy, w piątek testuje maksa w taśmach na przysiadzie, strzelam w 250-260 kg, ale może uda się zaskoczyć! W poniedziałek trzy dni później sprawdzimy ławkę. A z ciągiem... o dziwo z ciągiem czuje się najmniej pewnie. W sensie myśle, ze 260 kg by lekko wskoczyło, ale po prostu jak mysle o tym jak to mi przeora CUN i popsuje kilka następnych treningów to mam ciarki. Może za dwa tygodnie bez napalania spróbuje 255 a w kwietniu podejdę pod prawdziwego maksa realni podnosząc 270-280 kg, a marzenia to wiadomo jakie są hehe.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #pokazforme #fullborsukworkout
źródło: comment_1582105575jYgOv246CAKJXKCa2hSgCG.jpg

Ile pójdzie w przysiadzie?

  • 240 kg 45.9% (50)
  • 250 kg 8.3% (9)
  • 260 kg 13.8% (15)
  • 270 kg 32.1% (35)

Oddanych głosów: 109

  • 16
@Kasahara:

w każdym razie czuje się znakomicie i zawsze +/- z takim poziomem BF najlepiej funkcjonuje na codzień i w słowni. Wiem, że znowu dołożyłem oprócz siły dużo mięsa co cieszy, a tłuszcz, tłuszcz to zawsze najmniejszy problem i redukowanie jest banalne


Nie zliczę, ile razy przerywałem za szybko masę, bo podłapałem więcej tłuszczu. Nawet ostatnio jak zaczynałem do 90cm w pasie dochodzić to już mnie łapało jakieś rozkminianie, czy może
@lukaszbsk:

Nie chce pisać co będę brał, ponieważ jest dużo psychopatów szczególnie na wykopie; ale jak najdłużej będę starał się trzymać samego testosteronu i peptydów. Uważam, że nic więcej do szczęścia mi nie potrzebne i do moich celów. Nie mam dobrego zdrowia, wiec nie widzę sensu dużego rzucać się kiedykolwiek najwięcej chyba, że miałbym jakieś zawody, to coś na 4-6 tygodnie może bym dorzucił, ale to odległa sprawa.