Wpis z mikrobloga

W lesie dziś nie zaśnie nikt i tragiczny zwiastun filmu, który udaje, że jest pierwszym polskim horrorem: Zwiastun filmu #WLesieDziśNieZaśnieNikt to najgorsze dwie minuty materiału promocyjnego, które widziałem w tym roku. Zapowiedź jest gorsza i bardziej żenująca niż promocja 365 dni. Niżej upaść jest niezwykle ciężko, ale niektórzy potrafią dać ciała na zawołanie. Módlmy się, by polski slasher nie okazał się kolejnym polskim niewypałem, który na dobre zniechęci polskich widzów do polskich horrorów. Czytaj więcej>>

#film #filmy #kino #horror
Pobierz popkulturysci - W lesie dziś nie zaśnie nikt i tragiczny zwiastun filmu, który udaje,...
źródło: comment_1582053092LLphj3QvEVwNthihKANaX8.jpg
  • 12
@Aokx mi niestety czasami też. Rozmawiałem wczoraj z doświadczonym operatorem filmowym, który utyskiwał, że producenci zarżnęli jego scenariusz i on go już nie poznaje. Musiał wpakować w niego wszystko, co się sprzedaje i teraz już sam nie wie, czy chce to kręcić. Ale to już historia na zupełnie inny raz.
@popkulturysci: może jakieś wyjaśnienie o co chodzi z tym upadaniem, że niżej jest niezwykle ciężko? Po drugim poście wnioskuję, że ocena trailera ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem filmu nie jest i nie będzie obiektywna.
@popkulturysci: kompletnie nie rozumiem tej opinii. przecież to z założenia miał być horror klasy B, który jest wariacją na temat slasherów amerykańskich, gdzie własnie mamy trochę kiczu, stereotypowych bohaterów i trochę gore, dokładnie to też zapowiada zwiastun