Wpis z mikrobloga

Jakże smuci mnie kiedy kolejny raz czytam o tragedii na rynku matrymonialnym. Macie racje tragedia. Pośród tylu spermiarzy i wykopków wszedzie to samo. Podstażałe, nie męskie ulańce o kartoflanych mordach czerwonych od alkoholu, spojżeniu nieskalanym jaąkolwiek oznaką inteligencji i włosami, które grzebień i szczotkę widzialy tylko w sklepie. Masakra. Ostatnio z ciekawości spytałam fryzjerki czy przychodzą do salonu panowie. Wiecie, co powoedzialy, że najwięcej jest właśnie mężczyzn w typie waszych mitycznych oskarków. Takich kartoflańców nie ma prawie wcale. A potem znowu zdziwienie, że przecież oskarek ma wzięcie a ja nie. Na pewno to nie kwestia że zaiwania 5x w tygodniu na siłkę a na fryzjera wybiera coś więcej niż obcięcie mamusi lub fryzjer "tanie i dobre. Maszynką 10 nożyczkami 15" to na pewno nie kwestia tego, że kiedy ty z piwkiem w ręku wrzucasz kolejny post o hipergamicznej bestii Sandrze, Patrycji, Julce on leci na basen, bieganie, judo.
, mma czy inne. No po prostu niesamowite, że kobieta woli faceta, który robi coś więcej niż "wykop supervisor 24/7" taki facet nie musi nic spermic. Wchodzisz na profil a tam w zainteresowaniach: adidas, imprezy, kobiety, w---a, s-x. Żyć się odechciewa. Zdradzę wam sekret. To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie zamiast obwiniać innych tak odrzuca. Dziękuję za uwagę
#tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 297
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snap-Dragon:
E tam. Prawda jest taka, że 90% to nastawienie i pewność siebie + nietraktowanie loszki jak kolegi tylko jak loszkę.
To że inni spermią i loszki mają większy wybór to inna sprawa, ale dzięki temu łatwiej się wyróżnić na tle spermiarzy i spierdoxów, więc każdy typ jest w stanie sobie ogarnąć pannę z przedziału +-1ocena od swojej (i taki protip ode mnie: jeśli chcecie spokoju to sobie znajdźcie loszkę
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Zdradzę ci sekret - wiele kobiet nie chce facetów z zainteresowaniami. Jak jeszcze bawiłem się w randki i spotykanie z różowymi, to nie mówiłem czym się zajmuje w wolnym czasie, bo zaraz wychodziłem na niezłego świra (nie, to nie anime ani gry komputerowe) i kontakt się urywał. Dopóki temat krążył wokół pierdół - imprez, znajomych, śmiesznych historii, jedzenia to jest super, typiary same śluzują, ja w sumie nie muszę
  • Odpowiedz
Bieganie? Judo? Zainteresowania? Przecież to Wy, kobiety, nie macie zainteresowań poza durnotami typu Netflix i podróże małe i duże.


@puzonyyx: Ty też masz racje ale trochę p--------z i generalizujesz, nie wszystkie różowe są takie same i nie wszyscy niebiescy są tacy sami. Za to wszystkie przegrywy spod tagu są podobne i nawet przez myśl im nie przejdzie że to ich wina a nie całego świata, rodziców i genów. Rzygać mi
  • Odpowiedz
@tlusty_bic: Nie masz p--------o trybu regeneracji. 12-16h treningowych w tygodniu here. Nie doliczam czasu na przebranie i dojazd, zakupy, załatwienie czegoś na mieście i oczywiście pełnego etatu w pracy.
Da się tak zapieprzać nawet 6 dni w tygodniu robiąc po 2 treningi dziennie.


Jest jeden warunek...
Zapomnij o posiadaniu rodziny i jakiegoś znaczącego
  • Odpowiedz
Jak masz typowe hobby typu siłownia, piłka nożna to żadna laska nie da j-----a, ale wyłam się poza ten schemat i jesteś w szufladce jako dziwak.


@deathfetish: Na własnym przykładzie mogę to potwierdzić, gdy przyznałem się do swoich zainteresowań(psychologia, historia), to dowiedziałem się że są one niemęskie :D.
  • Odpowiedz