Wpis z mikrobloga

Jakże smuci mnie kiedy kolejny raz czytam o tragedii na rynku matrymonialnym. Macie racje tragedia. Pośród tylu spermiarzy i wykopków wszedzie to samo. Podstażałe, nie męskie ulańce o kartoflanych mordach czerwonych od alkoholu, spojżeniu nieskalanym jaąkolwiek oznaką inteligencji i włosami, które grzebień i szczotkę widzialy tylko w sklepie. Masakra. Ostatnio z ciekawości spytałam fryzjerki czy przychodzą do salonu panowie. Wiecie, co powoedzialy, że najwięcej jest właśnie mężczyzn w typie waszych mitycznych oskarków. Takich kartoflańców nie ma prawie wcale. A potem znowu zdziwienie, że przecież oskarek ma wzięcie a ja nie. Na pewno to nie kwestia że zaiwania 5x w tygodniu na siłkę a na fryzjera wybiera coś więcej niż obcięcie mamusi lub fryzjer "tanie i dobre. Maszynką 10 nożyczkami 15" to na pewno nie kwestia tego, że kiedy ty z piwkiem w ręku wrzucasz kolejny post o hipergamicznej bestii Sandrze, Patrycji, Julce on leci na basen, bieganie, judo.
, mma czy inne. No po prostu niesamowite, że kobieta woli faceta, który robi coś więcej niż "wykop supervisor 24/7" taki facet nie musi nic spermic. Wchodzisz na profil a tam w zainteresowaniach: adidas, imprezy, kobiety, wódka, sex. Żyć się odechciewa. Zdradzę wam sekret. To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie zamiast obwiniać innych tak odrzuca. Dziękuję za uwagę
#tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 297
@Snap-Dragon: Nie masz racji, spermiarze są w każdej grupie zarówno chadow jak i przegrywow, przeciętna kobieta na tinderze ma ogromne zainteresowanie i sama nie musi wykazywać żadnej inicjatywy dlatego część mężczyzn decyduje się robić wszystko często w rozpaczliwy sposób by zyskać jej uwagę. cała katastrofa rynku matrymonialnego na tinderze właśnie polega na tym że przeciętna kobieta może mieć ogromne wymagania i znajdzie jakiegoś desperata który jest kilka poziomów wyżej w różnych
To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie


@Snap-Dragon: dokładnie, pięknie ich zaorałaś. A właściwie powiedziałaś prawdę - mają brzydki ryj i tyle. A zwalają na spermiarzy z których każda normalna laska ma beke bo ona wie że brzydal tylko chce dobrac sie do jej majtek i dlatego rzuce mase komplementów od których ona już rzyga. I nagle pojawia się on - przystojny ale
@Snap-Dragon: Trochę masz rację, a trochę #!$%@?. Masz rację jeśli chodzi o same założenia tego, ale to są oczywiste oczywistości, bo wiadomo że laski lecą na wygląd.

Natomiast wchodząc w szczegóły, to już raczej samo #!$%@?.

- 5 razy w tygodniu na siłkę? Masz ty pojęcie o trenowaniu, musisz sama ostro zapieprzać xD

- Damski fryzjer? No tak, bo każdy musi być #!$%@? jak Oskarek, bo taki jest kanon xD

-
@puzonyyx:
Natomiast wchodząc w szczegóły, to już raczej samo #!$%@?.

- 5 razy w tygodniu na siłkę? Masz ty pojęcie o trenowaniu, musisz sama ostro zapieprzać xD

Wyobraź sobie że większość osób z którymi się wiązałam prowadzi właśnie taki tryb i nie były to żadne koksy

- Damski fryzjer? No tak, bo każdy musi być #!$%@? jak Oskarek, bo taki jest kanon xD

Gdzie przeczytałeś że to damski fryzjer Nie, lepiej
@Snap-Dragon: A może pokażesz swoje zdjęcia jak Ty wyglądasz bo jak widzę w Twoich żałosnych komentarzach nie robisz nic poza obrażaniem ludzi ze względu na twarz. Piszesz coś o twarzy nieskalanej myślą, a sama piszesz "spojżeniu". Później pokazałaś jaka jesteś płytka skoro uważasz, że człowiek który często chodzi do fryzjera i na siłkę czy na judo za wartościowego XDDD. Tfuu głupia p0lko
Wyobraź sobie że większość osób z którymi się wiązałam prowadzi właśnie taki tryb i nie były to żadne koksy


@Snap-Dragon: Zapytaj jeszcze co robią na tej siłce, bo jak jeżdżą na rowerku, to faktycznie mogą w ten sposób spędzać czas, jeśli mają go za dużo. Ja robię 3 ciężkie treningi FBW w tygodniu i nie ma szans, żeby mój organizm pozwolił mi na więcej.

Gdzie przeczytałeś że to damski fryzjer Nie,
@Snap-Dragon: Nie napisałem we wcześniejszym poście nawet jednego zdania co myślę osobiście o Tobie, dlatego nie wiem czym chcesz sie przejąć, póki co to napisałem same fakty, a je się albo akceptuje albo nie rozumie. Gloryfikujesz ludzi którzy chodzą na sztuki walki i na siłkę, co da się zauważyć po Twoich wcześniejszych postach każdy już niech sam sobie przemyśli jakim typem dziewczyny jesteś. W życiu realnym nie splunałbym w Twoją stronę