Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i pozerstwa

1. Ileś lat temu nagle wydziarał się, pofarbował włosy bo taki wizerunek wymyśliła mu jego ówczesna dziewczyna Roksana. Jego wizerunek nie ewoluował, tylko po prostu uznał że wtedy się lepiej sprzeda i praktycznie z dnia na dzień się zmienił.

2. Nagrywa wywiad duży w maluchu, ale nie autoryzuje go bo uznaje że kiepsko wypadł. Takich numerów chyba nawet inst-girl nie odstawiają
https://www.youtube.com/watch?v=W7L2syU_i94

3. Tworzy wizerunek aspołecznego introwertyka z depresją bo to staje się modne i bardziej się wyróżnia na scenie autotunowej muzyki niż tatuże i kolorowe włosy. Żyjemy w p--------h czasach gdy nawet depresja jest elementem marketingu.

I na ironię nagrywa muzykę w nurcie hiphowym, nurcie którego fundamentami była prawda i autentyczność a nie "15. tekst o tym że się zakochałem w mariolce".

#muzyka #polska #hiphop
M.....k - Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i poz...

źródło: comment_1581943761M8V42JYkRC7UHgRxpKTsxA.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Lubię go ale w dzień dobry TVN wyszedł komicznie a nie naturalnie. Poziom żenady wbił się tylko poziom niżej od materiału TVP o balandze z Adele.
Jakoś bardziej mi podchodził jak śpiewał o hajsie i jaki jest p----------y xD
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Ziomek on jest artysta i wciela się w nowa postać przy każdej płycie. Teksty piosenek tez oceniasz tak jakby się wydarzyły w ich życiu naprawdę xD ?
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Nie usprawiedliwiam go w żaden sposób, dla mnie to żenujące zachowanie i powinien go spotkać ostracyzm. Koleś zachowuje się jak idiota, ale niestety wszyscy to podłapali i ma reklamę w dosłownie wszystkich mediach 24/7.
  • Odpowiedz
@Meybah: Dwa miesiące temu jak Hajzer udawał atak paniki w TVN to wszyscy go jechali. Jak raper udaje depresje, żeby trzepać z tego hajs i ma bekę z ludzi, tak jak napisałeś to już wszystko jest okej. Jest przecież biznesmenem. Podwójne standardy wykopu.
  • Odpowiedz
Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i pozerstwa


@Mr_kolek: ziomek, nikt Ci nie broni wybić się na autentyczności którą każdy będzie szanował
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: autorytet i źródło do naśladowania z ameryki się zaćpało, więc trzeba odwalić jakiś cyrk żeby 15-stki kupiły płyte, wystarczy obecność przehajpowanego Taco i maszyna się kręci
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: i tu widać, że nie znasz się na sztuce.
Sztuka to też hip-hop, a quebo to p--------y Artysta przez duże A, cały czas się rozwija, zmienia, ewoluowuje, szokuje, wyszły 2 single a ocenić płytę możemy dopiero jak wyjdzie cała, narazie to widać powrót do przeszłości, bo que tak sie ubierał, może chce zwrócić uwagę na dany tamat... tego dowiemy sie wkrótce.

Co do wywiadów, każdy wywiad się wysyła do
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: najlepsze są wykopki które nadal twierdzą, ze coś musi być na rzeczy, skoro tak sie zachowuje i na pewno ma depresje. k---a, banda debili xD
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Ogarnięci ludzie widzą, że to zabieg wizerunkowy i czekają na dobrą muzykę, a nieogary się pultają jak Ty. Po prostu nie dorosłeś do formy sztuki, gdzie aranżacja wychodzi poza przekaz muzyczny i graficzny.
  • Odpowiedz