Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i pozerstwa

1. Ileś lat temu nagle wydziarał się, pofarbował włosy bo taki wizerunek wymyśliła mu jego ówczesna dziewczyna Roksana. Jego wizerunek nie ewoluował, tylko po prostu uznał że wtedy się lepiej sprzeda i praktycznie z dnia na dzień się zmienił.

2. Nagrywa wywiad duży w maluchu, ale nie autoryzuje go bo uznaje że kiepsko wypadł. Takich numerów chyba nawet inst-girl nie odstawiają
https://www.youtube.com/watch?v=W7L2syU_i94

3. Tworzy wizerunek aspołecznego introwertyka z depresją bo to staje się modne i bardziej się wyróżnia na scenie autotunowej muzyki niż tatuże i kolorowe włosy. Żyjemy w p--------h czasach gdy nawet depresja jest elementem marketingu.

I na ironię nagrywa muzykę w nurcie hiphowym, nurcie którego fundamentami była prawda i autentyczność a nie "15. tekst o tym że się zakochałem w mariolce".

#muzyka #polska #hiphop
M.....k - Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i poz...

źródło: comment_1581943761M8V42JYkRC7UHgRxpKTsxA.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_kolek: genialny marketing, jak widać działa bo twoj post jest na głównej i tym samym sposobem setki tysiecy ludzi znowu widza morde que i wiedza ze wydaje plyte, gratulacje baranie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_kolek Jeśli Ci tak nie pasuje jego twórczość to go nie słuchaj, nie pisz o nim, bo tak tylko nakręcasz mu popularność.
I co z tego, że nie jest autentyczny? Większość ludzi sławnych nie ma wiele wspólnego z autentycznością. I tak osiągnął swoją pracą więcej niż większość z nas i za to ma u mnie respekt.
Ps nie słucham jego, ani innych raperów. Po prostu nie lubię takiej krytyki na podstawie
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: ja tylko nie mogę się doczekać, aż młodzież zacznie się ubierać jak ten Quebo po lewej. Znaczy ta młodzież która teraz ubiera się w Gucci, Balebciage itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mr_kolek: przecież na niego jest taki hype , że nawet jakby puścił największe g---o to i tak ma jedynkę na olisie. on nie musi kombinować i zmieniać wizerunku bo coś się lepiej sprzeda. miał ochotę to to zrobił.
  • Odpowiedz
  • 0
@dkws: Uważam ze brak sprzeciwu na pewne aspekty i ciche przyzwolenie do niczego dobrego nie prowadzi

No ale z czym masz problem? Gość jest sławny, ludzie go lubią. Wyjmij kija z d#py i zajmij się czymś innym. To, że ty go nie lubisz nie znaczy, że tak każdy myśli
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Zyskał popularność nie tanimi trickami, a naprawdę niewiarygodnymi wręcz umiejętnościami w rapowaniu. Śledzę jego poczynania od pierwszego albumu jak jeszcze nie był popularny, naprawdę od 2012 każdy jego kawałek był czymś nowym, innym i na wysokim poziomie (tekstowym, zmiana flow). Teraz ma tyle pieniędzy i taką rozpoznawalność, że może robić i kupić sobie co mu się tylko podoba. Pewnie któregoś razu siedział znudzony w domu i wpadł na pomysł,
  • Odpowiedz
Nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego ile wywiadów przez to nie ujrzało światła dziennego. Różnica jest taka że profesjonalni reporterzy a nie dzieci z YouTube po prostu o tym nie mówią bo rozumieją etykę tej branży.


@pepies: Dzieciakiem to jesteś ty, jak nie umiesz odróżnić że prezenter nie ma pretensji o brak autoryzacji, tylko o fakt że obiecał nagrać wywiad jeszcze raz i od tego czasu się nawet nie
  • Odpowiedz