Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i pozerstwa

1. Ileś lat temu nagle wydziarał się, pofarbował włosy bo taki wizerunek wymyśliła mu jego ówczesna dziewczyna Roksana. Jego wizerunek nie ewoluował, tylko po prostu uznał że wtedy się lepiej sprzeda i praktycznie z dnia na dzień się zmienił.

2. Nagrywa wywiad duży w maluchu, ale nie autoryzuje go bo uznaje że kiepsko wypadł. Takich numerów chyba nawet inst-girl nie odstawiają
https://www.youtube.com/watch?v=W7L2syU_i94

3. Tworzy wizerunek aspołecznego introwertyka z depresją bo to staje się modne i bardziej się wyróżnia na scenie autotunowej muzyki niż tatuże i kolorowe włosy. Żyjemy w p--------h czasach gdy nawet depresja jest elementem marketingu.

I na ironię nagrywa muzykę w nurcie hiphowym, nurcie którego fundamentami była prawda i autentyczność a nie "15. tekst o tym że się zakochałem w mariolce".

#muzyka #polska #hiphop
M.....k - Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i poz...

źródło: comment_1581943761M8V42JYkRC7UHgRxpKTsxA.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mr_kolek: Nie warto kolego, tutaj za każdy przejaw najmniejszej krytyki tego ziomka zostaje się zmieszanym z błotem, nazwany sebixem osiedlowym patusem z zamkniętą główną i wgl.Mi też się nie podoba ta jego cała akcja promocyjna.
  • Odpowiedz
@Smartek: super, że ktoś to napisał. Gość najpierw podbił podziemie, zebrał propsy od niemal całej branży, zrobił 2x platynową płytę, a tutaj głosy, że nim gardzą bo wywiad z jakimś atencjuszem z malucha zablokował albo tauaze brzydkie xD
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Skąd pomysł, że koleś zrobił z siebie brudnopis, bo zasugerowała mu to jego dziewczyna? xD Wygląda jak wygląda, a akcja z przykryciem tatuaży i robienie z siebie ofiary to zwykła akcja marketingowa, na która się złapałeś. Wszyscy o nim gadają, w każdym miejscu jest news. Przecież o to chodziło.
  • Odpowiedz
@swinkapl: Ale co to za usprawiedliwienie że akcja marketingowa? Jak zacznie udawać że ma raka to tez spoko bo przeciez to akcja marketingowa?

A co do brudnopisu to pogoogluj to się dowiesz, ze to Roksana go "wymyslila" tak jak i jego sklep który nadal prowadzi.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja jebe już nie wiem jakie jeszcze tagi mam czarnolistowac żeby tego g00wna nie oglądać.. (°°
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: w ogóle polski rap w porównaniu do zachodniego np. Niemcy, USA to jest takie g---o, że naprawdę.

Aż dziw czlowieka bierze jakie gnioty w Polsce się produkuje i ile tego ludzi słucha, wstyd.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem jego fenomenu. Jak dla mnie średni raper. Flow nie zachwyca (kwadratowe), teksty też nie są jakieś głębokie (jak Eldo) lub błyskotliwe (jak Łona). Stylizuje się na Lil Peepa. Takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz