Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i pozerstwa

1. Ileś lat temu nagle wydziarał się, pofarbował włosy bo taki wizerunek wymyśliła mu jego ówczesna dziewczyna Roksana. Jego wizerunek nie ewoluował, tylko po prostu uznał że wtedy się lepiej sprzeda i praktycznie z dnia na dzień się zmienił.

2. Nagrywa wywiad duży w maluchu, ale nie autoryzuje go bo uznaje że kiepsko wypadł. Takich numerów chyba nawet inst-girl nie odstawiają
https://www.youtube.com/watch?v=W7L2syU_i94

3. Tworzy wizerunek aspołecznego introwertyka z depresją bo to staje się modne i bardziej się wyróżnia na scenie autotunowej muzyki niż tatuże i kolorowe włosy. Żyjemy w p--------h czasach gdy nawet depresja jest elementem marketingu.

I na ironię nagrywa muzykę w nurcie hiphowym, nurcie którego fundamentami była prawda i autentyczność a nie "15. tekst o tym że się zakochałem w mariolce".

#muzyka #polska #hiphop
M.....k - Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i poz...

źródło: comment_1581943761M8V42JYkRC7UHgRxpKTsxA.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_kolek: mam wrażenie, że obecnie w popkulturze takim ludziom sławę napędzają w większości antyfani. I są przez to zdecydowanie głupsi od fanów. Z resztą hiphop, rap czy jak tam zwać, to nie sztuka. To kicz dla patoli, i poza paroma muzykami to poziom mniej więcej disco polo. Zwłaszcza jeśli chodzi o lirykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Bardzo mało wywiadów idzie na instant-live. Wszyscy (nie tylko artyści ale i też dziennikarze) chcą mieć możliwość w razie czego edycji materiału. To jest normalne i powszechne dawanie o to yebania, że jakiś wywiad nie jest autoryzowany daje do zrozumienia, że wielu wywiadów w swoim życiu nie oglądałeś. To, że sobie jakiś dziennikarzyna wejdzie np do szatni artysty i odpyerdoli akcje z "no ale ja nagrywam" nie oznacza, że
  • Odpowiedz
Ogarnieci ludzie nie argumentuja „nie podoba ci sie bo tego nie zrozumiales”. Skonczysz 15 lat to zrozumiesz


@Mr_kolek: Po pierwsze nie pojeżdżaj mi po wieku, bo mógłbyś się zdziwić. Po drugie- pisząc swojego posta dokładnie udowodniłeś, że po prostu nie rozumiesz tego zabiegu i spinasz się o nic tak naprawdę. Nie musisz się nic wypierać, bo wszystko jest wprost napisane. Ale powiem tyle- nie podoba się, to nie słuchaj, nikt
  • Odpowiedz
@Budo: No ale ciagle to samo powtarzasz, „nie zrozumiales tego zabiegu”. Tak samo mozesz napisac ze nie rozumiem glebi disco polo.

Ps. Nie krytykuje jego muzyki, czytaj uwaznie.
  • Odpowiedz
Szkoda, że teraz wyjdzie płyta dla alternatywek. Egzotyka to był fajny projekt, a państw do nagrania kawałków jeszcze sporo zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: moim zdaniem to ma jakiś grubszy sens niż kreowanie się na kogoś, gdzieś widziałem ze upodabnia się do głównego bohatera filmu (nie pamietam tytułu, uwięził trzy typiary w piwnicy gościu miał 25 czy ileś osobowości) i własnej przypuszczenia są ze na nowej płycie każda z piosenek będzie miała inny motyw. Przynajmniej w to wierze bo jak some milem głęboko w dupie przez sławę która zdobył to patrząc na niego
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Racja, tyle, że pozerstwo dziś to nie powód do banicji pożytków, tylko do hajpu na półdebilach którym się to podoba. Już te komentarze pod twoim postem pokazuje jak wielu tłuków jest tutaj. Ten pierwszy, że wyrażając swoje zdanie nakręcasz hajp, jest moim ulubionym. Oczywiscie lepiej nic nie mówić tylko biernie się przyglądać hujowiźnie. Piątka dla ciebie stary. Mam podobne zdanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meybah: Pezet nagrywa 25 lat, biletu na koncert nie da się kupić mimo że idioty z siebie nie robi.


@Mr_kolek: Nie no wcale, tak ze prowadzil swojego fejsa jak debil przez co zaczela mu prowadzic to agencja, p------i nagrywki ale do reklamy spoczko cnie xD
  • Odpowiedz
@Purple: Piąteczka. Pozytywne jest mimo wszystko to że komentarze krytykujące Quebo są kulturalne i merytoryczne, a broniące go zazwyczaj wulgarne i z argumentami ad persona.
  • Odpowiedz
@kompot_z_grzybuw: Film się nazywa split i go oglądałem, ale nie ma jakiegokolwiek związku. Wg mnie po prostu przemiana nastawiona na wow wśród nastolatków przeżywających kryzys buntowniczy. A wow ponad wszystko jestem przeciwny. Bardziej cenie artystów którzy nagrywaja dla swojego targetu, a nie którzy na siłę próbują zdobyć popularność.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: co do ostatniego to taka natura hip hopu. Jest to gatunek muzyki tworzony w większości przez hipokrytów, gdzie prawda jest prawdziwa tylko jeśli głosi ją dany raper ze swoimi ziomkami. Jak porównasz raperów do wykonawców innych gatunków muzycznych, to właśnie hip hopowcy najczęściej zaprzeczają sami sobie, może dlatego że większość z nich najpierw szuka rymu, a później słowa.
  • Odpowiedz