Wpis z mikrobloga

  • 1406
O co chodzi tym Mirkom #niebieskiepaski tutaj..
Kurde piszę, że typ w szkole zniszczył mi dzieciństwo a oni rzucają jakimiś tekstami, że masturbowałam się do niego bo każdy różowy lubi badboyow.
Lub że mam zrobić sobie z nim dzieci i mu podziękować, bo on mnie tak podrywał.
Po prostu w to nie wierzę... Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?

Mam tu konto prawie dwa lata i zawsze było wrzucanie wszystkich różowych do jednego wora, ale teraz to jest po prostu gnojenie za płeć.

Jak różowy coś wrzuci i się chwali to jest atencyjną szmatą. Jak niebieski zrobi to samo to jest ok.
Jak różowy napiszę, że ma problemy i sobie nie radzi.. To piszą, że różowe nie mogą mieć problemów, bo mają macicę i nie wiedzą co to problemy.
Właściwe to każdy problem niebieskiego jest gorszy i poważniejszy niż różowego tutaj.

To jest jakieś #!$%@?. Wam się w głowach poprzewracało. Przecież nie wszystkie różowe to Karyny, materialistki i miłośniczki chadow.
Uważam, że sam fakt jak różowy ma tu konto i udziela się sprawia, że nie jest typową laską pod #p0lka

Najlepsze jest to że jak odpowiada się na argumenty takich wykopków to po prostu nie potrafią rozmawiać i prowadzić dyskusji. Tylko rzucają tekstem o polce lub po prostu każą iść się ruchać z kimś bo wszystkie różowe takie są.
#wykop #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 238
  • Odpowiedz
@01ab: jakie poradniki? Samców alfa jak poderwać kobietę/jak zagadać? Pooglądaj sobie jakieś TEDy, np. na temat prowadzenia konwersacji, wiele rzeczy to wyjaśnia.
  • Odpowiedz
@Hinata_: chyba różnica jest taka że jak różowa chce faceta sobie znaleźć to zakłada tindera i 2 godziny ma faceta, niebieski zakłada tindera mija 6 lat i nadal dziewczyny nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@Pawel993: każdy przegryw też sobie może znaleźć laskę w 2 godziny. Wystarczy ogarnąć mordę z pryszczy, uczesać się, strzelić parę fotek i jazda na tinder. Tylko to jest #!$%@? pokroju "idź pobiegaj", bo prawdziwy problem leży w głowie i przełamanie się jest najtrudniejsze.

@nika_blue:
  • Odpowiedz
@broczapa: no właśnie niezbyt, wiele "poradników" mówi o tym jak podchodzić do konwersacji, przez co robi się sztucznie. Patrz w oczy, rób to i to, pytaj o to i o to. A to nie o to w tym chodzi, trzeba znaleźć coś co się od tego różni :P Tak samo sama rozmowa, zauważyłem że ludzie którzy są zajebistymi storytellerami mają dużo znajomych i lepiej się z nimi rozmawia. Takiego storytellingu
  • Odpowiedz
@Pawel993 szczęśliwy człowieku, jak dobrze, że Twoim jedynym problemem jest posiadanie lub nieposiadanie partnerki. Ale uwierz, są znacznie gorsze problemy xD
Po prostu czasami problemy przegrywów są tak śmieszne, że szkoda gadać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
szczęśliwy człowieku, jak dobrze, że Twoim jedynym problemem jest posiadanie lub nieposiadanie partnerki. Ale uwierz, są znacznie gorsze problemy xD


@chrominancja: no pewnie zaraz mi napiszesz "ciesz sie że nie masz raka" i takie #!$%@?
  • Odpowiedz
@Anhed: podobnie jest też z różnymi bogami NLP itd., gdzie jakiś prężniak nauczył się "wywierania wpływu" i nawija bezsensowny makaron na uszy. Z racji pracy w finansach czasem mam kontakt z takimi osobami i często po jednym zdaniu wiem z kim mam do czynienia. Tak samo jest z np. jehowymi.

A ze storytelligniem to pełna racja, chociaż do tego też można predyspozycje i wtedy wychodzi najlepiej. Ja np. lubię krótkie
  • Odpowiedz
@broczapa: oj tak, ale wtedy rozmowa może się szybko urwać, a niektórzy o wyjściu do sklepu po bułki potrafią super nawijać że czeka się z ekscytacją co będzie dalej :D
Btw na jakim stanowisku pracujesz? Też szukam pracy w finansach, ale przeraża mnie perspektywa pracy na słuchawce czy jako sprzedawcy, gdzie na siłę będę musiał komuś coś wciskać żeby wyrobić normę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@broczapa: afera z danymi różnych była już dawno, sama nie pamiętam kiedy, rok temu, może dwa? Wykopki wystalkowały kilkanaście dziewczyn, wrzucali ich fotki z insta i fb i różne dane. Oczywiście na szambo jakie na nie wylali szkoda słów. Wiele dziewczyn się wystraszyło i pokasowało konta. Kilka wróciło później, ale większość nie.

A co do fałszywych różowych to nie było żadnej afery, tylko jeden mireczek zgłosił, że jest dziura i
  • Odpowiedz
Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?


@Hinata_: Poprawka. Tylko te które sobie na to zasłużyły (nie twierdzę że jestes wśród nich bo nie znam twojej sytuacji).

PS. Ty na serio próbujesz sobie racjonalizować i bierzesz do siebie opinie randomowych przegrywów którzy nigdy w życiu nawet palca w cipce nie trzymali?
  • Odpowiedz
@Pawel993 nie. Po prostu masz taki gówno problem, a śmiesz mówić, że inni ich nie mają i są śmieszni. Ty jesteś śmieszny. Ty i Twoje problemy nie jesteście pępkiem świata.
A to #!$%@? o raku to właśnie w Twoim stylu. To Ty oceniasz kto ma gorszy problem. Ja Cię tylko tu wyśmiewam ale widzę, że przegryw tak Ci mózg wyżarł, że nie zauważasz jak śmieszny jesteś.
  • Odpowiedz
@Anhed: obowiązki informacyjne spółek giełdowych, w praktyce doradztwo żeby raportować to co trzeba i nie powiedzieć przy tym za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) To mnie bardzo nauczyło w zakresie tego jak mówić o danej sprawie w korzystny dla siebie sposób, jak wychwycić manipulowanie i bezczelne kłamstwa oraz jak mówić obiektywnie. Choć prawdę mówiąc to znacznie więcej prawa, niż czystych finansów.

@nika_blue: teraz coś
  • Odpowiedz