Wpis z mikrobloga

  • 1486
Najbardziej w rządach PIS przeraża mnie to obniżenie standardów i oczekiwań społeczeństwa względem polityków. Kiedyś za byle głupotę trzeba było się podać do dymisji, bo po prostu tego oczekiwano i tego nakazywał honor. Kiedyś była afera na całą Polskę o głupi zegarek, teraz ludziom nie przeszkadza zupełnie nic. Czy my w ogóle jeszcze kiedykolwiek wrócimy do normalności? Oni plują ludziom w twarz, a ci się cieszą. W życiu bym nie przypuszczała, że Polskę spotka coś takiego.
#bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #oswiadczenie #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
Kiedyś była afera na całą Polskę o głupi zegarek, teraz ludziom nie przeszkadza zupełnie nic.


@Howea: to nie tak. Ci sami ludzie, którzy wtedy kręcili aferę o ten zegarek, teraz robią swoje afery, przy których ów zegarek jest śmieszny, a jak się im to palcem pokazuje, to udają, że deszczyk pada.

BTW, ostatnia kojarzona przeze mnie osoba z kręgów rządowych, która podała się do dymisji w wyniku zamieszania w aferę
  • Odpowiedz
@Howea jako społeczeństwo zidiocieliśmy, albo nigdy nie byliśmy mądrzy. Czemu się dziwić, skoro przeciętny Polak czyta 0.5 książki na rok. Czasem naprawdę brak mi słów na to wszystko. Przy takim dostępie do wiedzy ludzie stają się takimi tępakami. Nie tak miało być.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Howea: też się zastanawiam, co by się musiało wydarzyć, żeby Polacy się ockneli i z tymi królami z wiejskiej wzorem Francuzów wyszli na ulicę i #!$%@? ten układ urzędasów
  • Odpowiedz