Wpis z mikrobloga

#hehszki ##!$%@? #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
Byłem w sobotę rano po bułki, godzina jakoś 15 po 8. Przede mną idzie babka w wieku 60-70 lat, do sklepu też wchodzi pierwsza.Równo z drzwiami wejściowymi ta babka mija się z wychodzącą ze sklepu "alternatywką":
- 2 kolorowe włosy: blond i czarne
- kolczyki w ustach, nosie
- tatuaże wszędzie
- spodnie z dziurami od tzipy do kostek
- buty z 20 cm podeszwą
Stara baba gdy ją zobaczyła zareagowała:
"O JEZU!!" złapała się za serce i wypuściła zakupy na ziemię. Po czym dodała
"tak się wystraszyłam a to tylko dziewczynka"

xD

Jakbyście widzieli to spojrzenie alternatywki, jak by chciała ją zabić samym "mangakju szaringanem" albo chociaż żeby spłąnęła w nieskończonych płomieniach namataeratsu.

Ubaw po pachy.

Ale serio, laska zrobiła z siebie jakiegoś orka.
  • 20
@samuraj24: Niedawno zatrzymaliśmy się około 3 w nocy na stacji, podchodzę do kasy, kasjerka nawet mnie zauważyła więc rzucam grzeczne "hello". Podniosła głowę, krzyknęła i spieprzyła na zaplecze :D
amaterasu - czarny ogień, który spała wszystko i nigdy nie gaśnie. Do wykorzystania tej techniki potrzebny jest sharingan


@vlodek2532: Teddy Sheringham zawsze na propsie <3 Camp Nou '99 dziękujemy!
do pomyślenia, jak najbardziej, jeszcze jak, ale trudno wymagać by inni reagowali tylko tak jak się chce. To tak jakbym sobie wymazał twarz gównem i złościł się widząc obrzydzenie ma twarzach innych osob ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciała wyglądać strasznie to wygląda i wystraszyła babcię. I tyle ¯_(ツ)_/¯


@Profil_Internetowy: Bardzo ładna generalizacja i przykład z tyłka, ale nie wypowiadaj się za innych. Jak chcesz być zamkniętym człowiekiem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SkeletonKing: tylko, że ta babcia tak na prawdę jej nie obraziła. Nie mamy zbytnio wpływu, że czegoś się przestraszymy. Nie powiedziała jej, że spokojnie w piekle albo, że wygląda jak dziwadło czy coś tam. Dla mnie jej stwierdzenie wygląda jakby sobie zdała sprawę, że tak na prawdę bez powodu się wystraszyła bo to tylko zwykła dziewczyna. Nie można mieć do babci pretensji, że coś ją tak zaskoczyło skoro przez większość swojego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkeletonKing: ale co Ty #!$%@?? Babka sie wystraszyła i tyle. Jakby typiara to zlała i akceptowała, że niektórzy mogą tak zareagować to by nie było sprawy, a z reakcji opa wynika, że ją ta reakcja obruszyła. Jej problem. Ja sam wyglądam jak wyglądam i mam #!$%@? w zdanie innych, a takiej babci bum jeszcze drzwi przytrzymał by zmienić jej światopogląd i pokazać, że bandzior z wyglądu może być tak naprawdę kulturalnym
@Profil_Internetowy: #!$%@?ę to, że twoja próba racjonalizacji zachowania babci była na podstawie #!$%@? hiperboli, która nie dość, że nie ma żadnego związku z sytuacją, to automatycznie sprawia, że sam #!$%@? dyrdymały.
Tak, słaba logika wypowiedzi i przykłady z dupy mnie bolą, bo mam dość dyskusji na wykopie, które prowadzą donikąd i są tylko ciągłym potwierdzaniem niewiedzy i uprzedzeń rozmówców.
Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla negatywnej reakcji, bo ktoś może wyglądać, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SkeletonKing: Dobrze dam Ci przykład z trochę mniejszą hiperbolizacją niż gówno na twarzy. Specjalnie dla Ciebie bo reszta sobie poradziła.

Jak wytatuuję sobie na twarzy pająka, ogolę się na łyso, zrobię scalping przez oko, to nie będzie mi przeszkadzało i mnie oburzało, że ludzie mogą się patrzeć dziwnie albo uciekają na drugą stronę ulicy. Założę u podstaw tego projektu mojego ciała, że może on szokować.
Zwłaszcza osoby starsze i dzieci. Ale