Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak ma być dobrze na rynku matrymonialnym, skoro kobiety jeszcze dodatkowo gardzą swoimi rówieśnikami i uganiają się za o wiele starszymi facetami? Większość moich rówieśniczek (a mam 20 lat) nie ma chłopaków w wieku 20, 21 albo nawet 22 lat. Im wszystkim bliżej do 30 niż do 20, jeszcze kilka lat i mogliby być ich ojcami... Niekiedy wygląda to komicznie, a niekiedy obrzydliwie...

Okej, kobiety wolą starszych, ale skąd moda na taką różnicę wieku? To wygląda tak, jakby one chciały "przeskoczyć" ten cały etap w życiu mężczyzny kiedy studiuje, szuka pracy, zaczyna pracować i układać sobie życie i "wskoczyć" już na gotowe kiedy facet już coś tam ma. Analogicznie kobiety w wieku 30 lat nie mogą mieć faceta w wieku 30 lat, o nie nie. Musi mieć 40... A gdzie mają sobie szukać kobiet mężczyźni w tym "pechowym" przedziale wiekowym? W podstawówce? #!$%@? mać jebla idzie dostać. I one jak mantrę powtarzają, że "wolą starszych". Nie inteligentnych, ambitnych, pracowitych i ogarniętych. Starszych.

#przegryw #stulejacontent #depresja ##!$%@? #logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki
Pobierz C.....1 - Powiedzcie mi jak ma być dobrze na rynku matrymonialnym, skoro kobiety jesz...
źródło: comment_1581870434DndHcSXn7JIQQ4i4O9Wmpu.jpg
  • 43