Wpis z mikrobloga

#wroclaw #parkowanie #zdium

Szukam pomysłu jak ograniczyć koszty związane z parkowaniem, na stronie https://wroclaw.e-abonamenty.pl/ parkowanie wzrosło z kwoty za 1 miesiąc 110->160 na strefę C. Natomiast cena abo dla mieszkańca jest śmiesznie niska tj. 10 zł, właściwie można rzec że pomijalna. Próbował ktoś manewru np meldunku na jakimś mieszkaniu na wynajem, oczywiście nawet moja stopa tam nie postanie np w cenie 50% abo? Właściciel miałby kasę za free (wiem że mało) ale może jest taki rynek usług.
  • 61
@TompsonzPolski: @marian1881: mistrzu tylko poczytaj jakies sa problemy jak masz kogo zameldowanego i chcialbys np przekazac komus mieszkanie, lub je sprzedac. Udowadniaj ze ktos nigdy nie mieszkal, ze jego noga nawet nie postala w mieszkaniu. To nie jest takie proste ze pojdziesz do urzedu z pisemm prosze o wymeldowanie XYZ. Takie sprawy sie ciagna i ciagna, milion pism, wizyty urzednikow, wywiad lokalny po sasiadach, tylko po to zeby kogos wymeldowac.
@PurpleHaze: dzięki za wykładnię, znam problemy wynajmujących, pytanie było krótkie czy jest rynek tego typu "usług". Widocznie nie ma więc temat staje się zamknięty.
@neurofunky: po co się produkujesz i pocisz, mniej emocji, nie wiem nawet czy jesteś mieszkańcem Wrocławia, a jeśli jesteś powinieneś wiedzieć co miasto odwala i jak staje się antymieszkańcowe itp. Co do czy mnie stać czy nie, jak pisałem cena wzrosła prawie dwukrotnie, do tej pory
@000loki: podniesiono imo dlatego żeby na siłę wrzucać mieszkańców do MPK które nawet nie ma takiego przerobu, znany temat, władza do błędów się nie przyzna, ale ma np czelnosć oddać rynek na kolejne znów 3 lata za free na jarmark a nie ma na remonty torowisk, taboru, niezawodności, czystości, większej częstotliwości.

Sorry ale chyba 100 jebnięć we wrocławiu nie wzięło się znikąd? skąd tu naraz tylu obrońców MPK?
podniesiono imo dlatego żeby na siłę wrzucać mieszkańców do MPK które nawet nie ma takiego przerobu

Sorry ale chyba 100 jebnięć we wrocławiu nie wzięło się znikąd? skąd tu naraz tylu obrońców MPK?


@TompsonzPolski: Bo niektórzy rozumieją, że wszystkie samochody nie zmieszczą się we Wrocławiu. Tańsze miejsca parkingowe są dla mieszkańców, nie dla Janusza co sobie kupił taniej mieszkanie gdzieś pod miastem. Było myśleć wcześniej. 160 złotych to nic w porównaniu