Wpis z mikrobloga

#wroclaw #parkowanie #zdium

Szukam pomysłu jak ograniczyć koszty związane z parkowaniem, na stronie https://wroclaw.e-abonamenty.pl/ parkowanie wzrosło z kwoty za 1 miesiąc 110->160 na strefę C. Natomiast cena abo dla mieszkańca jest śmiesznie niska tj. 10 zł, właściwie można rzec że pomijalna. Próbował ktoś manewru np meldunku na jakimś mieszkaniu na wynajem, oczywiście nawet moja stopa tam nie postanie np w cenie 50% abo? Właściciel miałby kasę za free (wiem że mało) ale może jest taki rynek usług.
  • 61
@boktosiewpehapiepolapie: sam płaczesz, powrót do czytani a ze zrozumieniem. A z zarzutami oszustwa bym troszkę uważał. Pozwól że przypomnę CI mój 1 post: "Szukam pomysłu jak ograniczyć koszty związane z parkowaniem". Co więcej niżej przynajmniej dwa razy pisałem że do tej porty uiszczałem pełnopłatny abonament. Gdzie tu jest oszustwo. Dodatkowo chciałbym Ci powiedzieć że jako płatnik podatków we Wrocławiu od naprawdę wielu lat dokładam co miesiąc do komunikacji miejskiej we Wrocławiu,
@TompsonzPolski reasumując, SPP zadziałała prawidłowo - ceny podnosi się po to, żeby wymusić rotację na miejscach postojowych i zniechęcić grupę kierowców dla których jest to za dużo. Dzięki temu ci, którzy zostaną będą mieli mniejszy problem z szukaniem miejsca, na który to tak narzekasz

Bo jak niby inaczej mieliby zwiększyć ilość dostępnych miejsc dla płacących?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: nie ma absolutnie zadnego problem z rozporzadzeniem nieruchomoscia w zwiazku z meldunkiem. meldunek nie daje zadnego prawa do lokalu. natomiast sam najem czy uzyczenie mozna ulozyc w adekwatny do takiej dzialalnosci sposob i rowniez bedzie bez problemu.
@TompsonzPolski co jest nie tak z zielonymi miejscami?

Co do poborców to jeszcze chwila i wszędzie będzie sprawdzanie jak w Wwa - automatem. Ale to nie da tak dużo jak ci się zdaje

BTW jak tyle korzystasz z samochodu i jest ci niezbędny do życia to zakładam, że jeździsz czymś lepszym. Nie lepiej kupić elektryka, mieć parkowanie za free plus jazdę po buspasach?
@Karoleer: wlasciciel ktory chcialby sprzedac mieszkanie, oczywiscie nie bedzie mial zadnego problemu. Ale kupujacemu zapali sie lampka ostrzegawcza, bo zeby wymeldowac kogos takiego bedzie musial przejsc przez wszystkie procedury, o ktorych pisalem wyzej i o ktorych mowa w linkowanym artykule.
Kupilbys za pelna kwote i bez zadnego ale, mieszkanie w ktorym poza aktualnym wlascicielem, jest jeszcze ktos zameldowany?
I na ile uwierzybys sprzedawcy, ze ten ktos tutaj nie mieszkal i nie
@kaaban: nie ma związku klasa auta. ogarnij te 4 punkty: kiełczowska , pedet, muchobór m + biskupin z czego MM i Bisk 3-4 razy tygodniowo w różnych konfiguracjach .Ogarniesz to MPK? jasne że tak, ale kosztem czasu i niewygody. Zresztą nie będę przedstawiał zalet auta które są oczywiste. Wady są również jak jedna z tych dla której powstał temat. Ale nie jest ona jedyna i decydująca. W obecnej chwili po prostu
co mnie interesuje meldunek, ktory nie ma absolutnie zadnego wplywu na prawo do lokalu?


@Karoleer: Ciebie może nie, ale właściciel mieszkania może obawiać się wizyt komornika albo policji, bo przecież nie zagwarantujesz mu, że w przyszłości nic nie odwalisz. A życie bywa zaskakujące.