Wpis z mikrobloga

Należy @robertt1969 pogratulować, bo ewidentnie przeznaczył kasę na leczenie wykopowej głupoty i naiwności. Chociaż w to nie wierze to mam nadzieję w długofalowy skutek leczniczy tej afery, bardzo pomoże to tej społeczności.
Teraz porada dla wszystkich wpłacających - można pomagać innym ludziom bez wpłacania w ciemno kasy - ci debile tego nawet nie sprawdzają!
Oddaj krew, zgłoś się jako dawca szpiku...

Najlepszy plot twist - antyziębowy wykop pośrednio go finansował, co się uśmiałem to moje.

#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #robertt1969 #zieba #afera #krwiodawstwo
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

: udostępnił, wchodzisz na jego stronie masz fakturę z 26.08.2015 - jest imię i nazwisko neurologa z Łodzi, nie ma żadnych wątpliwości o jaką osobę chodzi + wyżej masz wpis z forum, że nie tylko jego córkę ten neurolog leczy gównopraktykami


@affairz:
G...o prawda. To są TWOJE domysły i nagonka na kogoś w stylu znanym z wykopu, czyli oskarżanie niewinnych ludzi na podstawie domysłów i poszlak
Jeżeli jemu konkretnie konkretny
  • Odpowiedz
@matixrr: dziękuje, w końcu ktoś to dostrzegł. właśnie o to chodziło w moim wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Dokładnie w ten sam sposób dałam się wykorzystać znajomym i „przyjaciołom”. Bo mi się wydawało, ze potrzebują kasy i są ubodzy. A okazało się, ze prze..łaja na głupoty i dlatego brakuje na dzieci itp.
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: Myślisz że jest plot twist i to ja dałem się zmanipulować? To możliwe, choć w tej sytuacji wydaje mi się nieprawdopodobne. Niemniej, trudno jest nie być zainteresowanym czymś, czym rozgrzewa cały Wykop & Mirko. Ostatecznie, jedynie wskazuję na możliwe ciekawe powiązania między wydarzeniami. Nie mam zamiaru więcej w to wnikać.
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: napisał neurolog z Łodzi i że jest faktura. po przejrzeniu 100% dokumentów dokładnie jedna osoba spełnia te kryteria, to nie są domysły i przypuszczenia. upierasz się po prostu, żeby wypowiedział konkretne imię i nazwisko to pisz to wprost, a nie że "to są jakieś domysły" bo przecież nie ma najmniejszych wątpliwości o jakiego lekarza chodzi, zwłaszcza, że są inne cytaty potwierdzające, że nie tylko jego tak leczył. Ty się
  • Odpowiedz
@affairz: lubisz brać odpowiedzialność na siebie za czyjeś czyny?
Dlaczego pozwalasz sobą manipulować?
Tak, oczekuje, ze Robert napisze konkretne imię i nazwisko i zacznie brać odpowiedzialność za swoje słowa.
Dlaczego robisz robote i bierzesz odpowiedzialność za kogoś, kto straszy innych RODO a sam boi się przyznać do błędów?
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: pytanie co widzisz jako problem:
- że lekarz zleca biorezonans
- że Pan Robert nie chce powiedzieć imienia i nazwiska (którego notabene nie ukrywa i które tajemnicą nie jest)
postaw się może w jego sytuacji - wydał tonę hajsu na scam (mniejsza, że cudzego - wciąż mógł go przeznaczyć na coś, co działa), teraz wszyscy po nim jadą. widzę, że większa satysfakcja z pociśnięcia wykorzystanej osobie niż osobie która
  • Odpowiedz
@robertt1969: Skoro zbierasz na leczenie i Paulina prosi o pomoc w leczeniu to dlaczego PRZERWAŁEŚ LECZENIE(tak wiem bo ciąża ale to już osobny temat) i przerzuciłeś się na metody, które z medycznego i naukowego punktu widzenia NIE SĄ LECZENIEM? Biorezonanse czy kropelki TO NIE JEST LECZENIE rozumiesz? Ktoś Cie oszukał kosztem wpłacających.
  • Odpowiedz