Wpis z mikrobloga

Należy @robertt1969 pogratulować, bo ewidentnie przeznaczył kasę na leczenie wykopowej głupoty i naiwności. Chociaż w to nie wierze to mam nadzieję w długofalowy skutek leczniczy tej afery, bardzo pomoże to tej społeczności.
Teraz porada dla wszystkich wpłacających - można pomagać innym ludziom bez wpłacania w ciemno kasy - ci debile tego nawet nie sprawdzają!
Oddaj krew, zgłoś się jako dawca szpiku...

Najlepszy plot twist - antyziębowy wykop pośrednio go finansował, co się uśmiałem to moje.

#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #robertt1969 #zieba #afera #krwiodawstwo
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertt1969: ludzie Cię nie pytają teraz o faktury same w sobie, tylko o to jaki lekarz promuje szarlatanów.
Jeżeli nie chcesz tego ujawnić, to oddaj pieniądze tym wykopkom, którzy dali się nabrać i sobie życzą tego zwrotu i będzie po sprawie.
A następnym razem jak będziesz prosił o kasę, to klarownie przedstaw na co konkretnie zbierasz. Jaki zabieg i u kogo, żeby nikt się później nie czuł zmanipulowany, oszukany, czy
  • Odpowiedz
@robertt1969: Ustalmy coś:
1. BIOREZONANS jest szarlatanerią, ale nie jest nielegalny. nie da się zgłosić firmy "bo robi biorezonans" - to w żaden sposób nie narusza prawa więc faktury, gdzie ów biorezonans był wykonywany gówno wnoszą do sprawy. (biorezonans w placówce lekarza też nie narusza prawa)
2. LEKARZ NEUROLOG polecający biorezonans poleca metodę nienaukową i powinien być czym prędzej zgłoszony, takie zachowania (i nazwiska) powinny być piętnowane bo KRZYWDZĄ LUDZI. unikając podania jego danych świadomie działa Pan na szkodę społeczeństwa

i teraz są dwie możliwości:
1. albo sam sobie Pan wymyślił ten biorezonans i na atak wykopków pisze "ale to lekarz neurolog zalecił" - wtedy sugeruję przyznać się czym prędzej, a
  • Odpowiedz
@robertt1969 Nie przejmuj się pajacami. Najgłośniej krzyczą Ci co grosza nie dali. Za to na patostreamy potrząsają sakiewka ochoczo, na upośledzonego żula konona, czy alkoholika co łysą z siekierą po melinie gania. Wtedy jest luzz, transparentnosc perfekto. Banda zjebów nakręca aferę. Nie daj się prowokować hasełkami imbecyli, miej swój honor. Dbaj o córke. Pozdro

Edit: żadnych nazwisk nie podawaj, bo przygłupy nakręca inbe na lekarza a konsekwencje poniesiesz Ty.
  • Odpowiedz
  • 6
A ja wspierałem za każdym razem zbiórkę. Czuję się trochę oszukany.... Ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@robertt1969: to bardzo brzydkie i egoistyczne podejście. Zdajesz sobie sprawę z tego, że ujawniając takiego gałgana mógłbyś uchronić inne potrzebujące osoby, które być może nie miały tyle szczęścia co ty i musiały sprzedać swój dobytek bo jakis "lekarz" polecił biorezonans obok swojego gabinetu?
  • Odpowiedz
@plasky: pomagać można ale mądrze chyba, że ktoś chce zaspokoić swoje ego i #!$%@?ć parę stówek obojętnie gdzie byle tylko miało naklejkę "pomagam". Wszelkie zbiórki należy w miarę racjonalnie ocenić bo w dzisiejszych czasach nie jeden pokoloruje rzeczywistość tak aby wyglądało na bardziej przejmująco. Dlatego ja wyleczyłem się z przelewów tytułem "pomagam" bo doszedłem do wniosku, że swoje ego mogę zaspokoić stawiając Młodemu z rodziny np. bilet do aquaparku, którego
  • Odpowiedz
@Szczodry_Pazdzioch: chłopie chyba nie rozróżniasz dwóch totalnie nie związanych ze sobą spraw. ktoś daje hajs żeby menele się upijały, w czym problem? w niczym - każdy może ze swoimi pieniędzmi (jak również zdrowiem) robić co chce.

za to LEKARZ po studiach medycznych NIE MA #!$%@? PRAWA polecać 100% ściemnionej metody badania, czego nie rozumiesz? chcesz pójść kiedyś z problemem do lekarza, który zamiast Cię leczyć naciągnie Cię na hajs? gdzie
  • Odpowiedz
@robertt1969:

apisalem ze ten lekarz widnieje na fakturach bo wizyty byly platne

Czyli sam zasłaniasz się poleceniem lekarza, żeby usprawiedliwić swoje marnotrawienie kasy darczyńców. W innych wątkach straszysz ludzi za pomocą RODO, a teraz sugerujesz, żeby sami dochodzili prawdy, szukając nazwisk na Twoich fakturach i być może posadzili Bogu ducha winnego lekarza.
Próbujesz przerzucić odpowiedzialność najpierw na lekarza, a później na wykopków, żeby sami bawili się w spekulacje, sam wcześniej
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: z tego co się orientuje przychylność wykopków traci się bezpowrotnie, dlatego ja osobiście podejrzewam, że lekarz jest wymyślony, żeby nie było, że sami wpadli na ten pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robertt1969: starałem się nie odzywać ale muszę, bo sam zaczynam "przygodę" z SM.

Fakty - był biorezonas za 12k. Nie oceniam, wiem że czasami robi się wszystko i często bez namysłu. Ale z tego co czytałem, to przyznajesz, że był to BŁĄD.

W takim razie, jak to był BŁĄD, to dlaczego nie zrobisz wszystkiego żeby go opisać i przestrzec innych o tym. Na tym polega SPOŁECZNOŚĆ, której członkiem chciałeś
  • Odpowiedz