Wpis z mikrobloga

Należy @robertt1969 pogratulować, bo ewidentnie przeznaczył kasę na leczenie wykopowej głupoty i naiwności. Chociaż w to nie wierze to mam nadzieję w długofalowy skutek leczniczy tej afery, bardzo pomoże to tej społeczności.
Teraz porada dla wszystkich wpłacających - można pomagać innym ludziom bez wpłacania w ciemno kasy - ci debile tego nawet nie sprawdzają!
Oddaj krew, zgłoś się jako dawca szpiku...

Najlepszy plot twist - antyziębowy wykop pośrednio go finansował, co się uśmiałem to moje.

#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #robertt1969 #zieba #afera #krwiodawstwo
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomogę i udzielę informacji. Tylko jeśli wpłata od pojedynczej osoby w okresie 5 lat przekroczy próg 4900 złotych


@robertt1969: jakoś nie byłeś taki wygadany kiedy prosiłeś ludzi o pomoc pieniężną w leczeniu twojej córki. Naprawdę żenująca postawa. Rozumiem, że jako ojciec starasz się zrobić wszystko, żeby twoja córka jakimś cudem wyzdrowiała, ale zamiast uderzyć się w pierś i przyznać do tego, że marnowałeś pieniądze ze zbiórki na tego durnia i
  • Odpowiedz
@robertt1969: Człowieku, ale rozumiesz, że w tej sprawie już nie chodzi o Ciebie? Chcesz ratować honor? Na to już dawno za późno - mamy całą listę Twoich kłamst, uników, zgłoszeń i samozaprzeczeń. Teraz możesz uratować inne osoby, przed lekarzem, który je oszukuje. Możesz pokazać, że jesteś jego niewinną ofiarą, zamiast jeszcze go kryć. Może w ten sposób ktoś inny nie popełni błędu, który Ty popełniłeś?
  • Odpowiedz
@robertt1969:

ochoty nie mam ale zostałem zasypany ogromną liczbą różnych wpisów i musiałem się bronić bo wpisy zaczęły żyć swoim życiem a ja jestem sam


Nie podcina się gałęzi, na której się siedzi i nie gryzie się ręki, która cię karmi.
Bronić się, a atakować, strasząc RODO i zgłaszając do usunięcia wpisy z pytaniami o wyjaśnienie, to zupełnie różne sprawy.
Kibicowałam Tobie i Twojej córce, ale teraz straciłam zupełnie szacunek
  • Odpowiedz
@robertt1969: art. 115 kk
§ 12. Groźbą bezprawną jest zarówno groźba, o której mowa w art. 190, jak i groźba spowodowania postępowania karnego lub rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub jego osoby najbliższej; nie stanowi groźby zapowiedź spowodowania postępowania karnego, jeżeli ma ona jedynie na celu ochronę prawa naruszonego przestępstwem.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: udostępnił, wchodzisz na jego stronie masz fakturę z 26.08.2015 - jest imię i nazwisko neurologa z Łodzi, nie ma żadnych wątpliwości o jaką osobę chodzi + wyżej masz wpis z forum, że nie tylko jego córkę ten neurolog leczy gównopraktykami
  • Odpowiedz
@affairz zgadzam się z Tobą, że sugestia na te "badania" (chociaż bardziej pasuje tutaj określenie "przekręt") z ust lekarza jest karygodna. Zdaje sobie sprawę jakie wały są wciskane ludziom w desperacji szukajacych wyjścia z choroby. Problem w tym, że nie mamy żadnych dowodów wypowiedzi danego lekarza, a to już będzie można podciągnąć pod zniesławienie, które pójdzie na konto Roberta.
Trochę irytuje mnie fakt że Robert przez długi okres prowadził relacje z
  • Odpowiedz
@affairz jestem całkowicie zaa, dożywotni zakaz wykonywania zawodu i pokrewnych działań medycznych. Ale z głową to rozegrac, żeby sprawa była udokumentowana. W przeciwnym wypadku odwróci się i zemsci na pierwotnie poszkodowanym.
  • Odpowiedz