Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wieczór państwu
Właśnie dokończyłem rejestrację na #steemit i mam już pomysł na ciekawy artykuł o tematyce technologicznej.
Tylko konto zakładałem darmową ścieżką i czekałem na zatwierdzenie. Szacowana wartość konta z tego powodu to $0.00.
Niby mam trochę tej oddelegowanej mocy startowej (+15.443 STEEM).

I teraz pytanie czy napisać fajny artykuł od razu, ładnie otagować i puścić czy najpierw kupić steema i przekształcić na SteemPower?

Od razu odpowiadając - nie, nie patrzę na to wyłącznie pod kątem zarobkowym. Tylko nie chciałbym na samym początku stracić zasięgów z powodu posiadania zbyt małej mocy którą można na starcie dokupić przed puszczeniem artykułów.

Mireczki, będę bardzo wdzięczny za radę.
  • 9
@xfilokolo: zasięg twoich wpisów nie zależy od twojego SP. Tzn no dobra, po części tak, jeśli głosujesz sam na siebie, ale raczej nie kupisz na start tyle, żeby to miało sens ;) Lepiej się pokazać z jak najlepszej strony. Pamiętaj też, że wbrew pozorom Steem działa bardzo podobnie do każdego innego Social Media - ludzie muszą Cię odkryć, pokaż się z dobrej strony, pokaż, że tworzysz treści regularnie, zachęcaj do obserwowania
@emjot86: a to nawet nie wiedziałem. Poczytam o tym.
W sumie już od dłuższego czasu chodziło mi po głowie żeby zacząć tworzyć wpisy na steemit albo na medium. Po prostu czasami coś fajnego przyjdzie do głowy o czym można by napisać.