Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2331
Do wszystkich oburzonych z powodu 2mld dla TVPiS. Przypominam, że państwo CO ROKU przekazuje 2mld na antynaukowe 'lekcje', na których uczniowie i uczennice 'uczą się', że:

-można zajść w ciążę bez udziału plemników
-wafel może zmienić się w ciało człowieka, który nie żyje od 2000 lat. nie jest to żadna metafora, trzeba przyjmować to dosłownie
-kobiety są gorsze od mężczyzn, brak penisa uniemożliwia im prowadzenie religijnych rytuałów
-kobiety (nawet 12 letnie), które zaszły w ciąże w wyniku gwałtu powinny być prawnie zmuszone do porodu
-zakładanie lateksu na penisa to jedna z najgorszych rzeczy jakie można zrobić, karą za to są wieczne tortury
-da się chodzić po tafli jeziora

Dodatkowo w czasie tych 'lekcji' (często również w trakcie faktycznych lekcji) na ścianie zawiesza się wizerunek półnagiego człowieka w trakcie egzekucji jedną z najbardziej brutalnych i bolesnych metod.

#bekazkatoli #bekazpisu #tvpis #bekazprawakow
  • 95
Czytałeś katolu choć Stary Testament? No ale o co ja pytam xD


@donnie01: Nie czytał, bo jak ktoś to przeczyta, to łapie się za głowę w co ludzie wierzą. Dodatkowo, gdyby czytali więcej, to zauważyliby, że biblia wygląda jak:

Napisałeś historię o tym żydzie, o której mówiłeś?

Cholera, zapomniałem, daj spisać póki jest przerwa

Dobra, ale pomieniaj trochę, żeby nie było przypału
@Simfecstio: Znajoma usłyszała że jak wypisze syna z religii to ma przyjeżdżać i go pilnować w tym czasie a jak nie to będzie miał zorganizowaną opiekę w tym czasie w sali od religii wraz ze swoją klasą, także powodzenia. Ponadto wypis z religii to piętno na dziecku bo będzie przeważnie jedynym dzieckiem nie uczęszczającym na lekcję religii, nie bedzie prawdopodobnie jako jedyne uczestniczyc w jasełkach, podczas rekolekcji będzie jako jedyne na
@AntyDojcz to chyba gdzieś na głębokim wschodzie. Mój kumpel był chyba jehowym? Nie mam pojęcia. Nigdy nie chodził na religię. Chodził w tym czasie do świetlicy. Nikt nigdy mu nie dokuczał z tego powodu. Nawet nigdy o tym nie gadaliśmy. Ma inne wyzwanie i tyle. A to było dobre 15 lat temu w podstawówce. W liceum to już nie komentuje. Oglądaliśmy na Religi filmy. Nie tylko religijne ale takie z przesłaniem. Ale
@Soojin21 niezła manipulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wiem, że uczą stosowania tak zwanego kalendarzyka małżeńskiego z nastawieniem kiedy uprawiać sex żeby doszło do zapłodnienia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
z tego co widzę to na same lekcje religii zgonie z Wikipedia wydaje państwo trochę ponad 1 mld.


@Simfecstio: za MEN w 2018: "koszt nauczania religii wyniósł 1 482 mln zł, o 83 mln więcej niż w roku 2017;"

Teraz pewnie mniej, bo liczba lekcji zmalała.
Katolicy kiedy w ST jest coś do czego nie chcą się stosować - a kto by to respektował, liczy się NT i katechizm.

Katolicy kiedy ST krytykuje coś co im się nie podoba - patrz co kościół o tym mówi, to słowo Boże!

Za każdym #!$%@? razem.


@Kozajsza:

#!$%@?. Jest dobrze opisane w NT do czego się stosowac z ST xDDDD