Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2331
Do wszystkich oburzonych z powodu 2mld dla TVPiS. Przypominam, że państwo CO ROKU przekazuje 2mld na antynaukowe 'lekcje', na których uczniowie i uczennice 'uczą się', że:

-można zajść w ciążę bez udziału plemników
-wafel może zmienić się w ciało człowieka, który nie żyje od 2000 lat. nie jest to żadna metafora, trzeba przyjmować to dosłownie
-kobiety są gorsze od mężczyzn, brak penisa uniemożliwia im prowadzenie religijnych rytuałów
-kobiety (nawet 12 letnie), które zaszły w ciąże w wyniku gwałtu powinny być prawnie zmuszone do porodu
-zakładanie lateksu na penisa to jedna z najgorszych rzeczy jakie można zrobić, karą za to są wieczne tortury
-da się chodzić po tafli jeziora

Dodatkowo w czasie tych 'lekcji' (często również w trakcie faktycznych lekcji) na ścianie zawiesza się wizerunek półnagiego człowieka w trakcie egzekucji jedną z najbardziej brutalnych i bolesnych metod.

#bekazkatoli #bekazpisu #tvpis #bekazprawakow
  • 95
@Soojin21: chodzę w Technikum na religię, bo nie opłaca mi się z niej wypisać. Nasz Ksiądz na religii nie mówi o Bogu i srutu tutu. Mówi najczęściej o byciu dobrym człowiekiem itp. więc religia jest u mnie świetnym przedmiotem
@Soojin21: Jako ateista ci moge #!$%@?. Religia jest terapeuta dla ludzi ktorzy nie maja tysiaka miesiecznie na faktycznego terapeute. Naduzycia instytucji powinny byc wykrywane i karane nie ulega wątpliwości. Jednoczesnie uniwersalne wartosci przekazywane przez kosciol od jakiegos czasu sa po prostu dobre. Chcialbym ci nawrzucac ze jestes mlody gniewny ale nie ma sensu, dotrzesz to pewnych wnioskow.
@Soojin21: Sam kościół powiedział, że dług z prl'u został już dawno spłacony i nie ma żadnego powodu do dalszego wspierania finansowego kościoła. Nie pamięta gdzie to słyszałem, ale skoro im dają to biorą, grzech nie brać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Soojin21: przecież nie musisz wysyłać dziecko na religie. Myślę, że to umrze w ciągu pokolenia, dwóch. Jak ktoś ma dzieci i wysyła je na religie to w większości na to płaci.