Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Ryshardi jak się miały parametrami do CDNI ?
Jeszcze mam chęć na Givenchy Vetiver ale podobno też coś słabe te nowe wydania... I jak tak będziecie mnie zniechęcać to kupię Grey vetiver TF EDP parametry kozak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Jedyne co mogę się przyczepić do Tom Ford Grey vetiver to to, że pachnie trochę dziadkowo ;D
Przydało by się coś z większą ilością cytrusów
  • Odpowiedz
@Greiz: Wcześniej wypsikałem 10ml CDNI, teraz kończę flakon Zebry, dziś przychodzi 10ml Al Haramaina. Póki co CDNI > Zebra, dużo lepsze parametry (Zebrę dzisiaj po 7 całkiem sporo psikniętą czuję tylko szurając nosem po ręce) i przyjemniejszy dla mnie zapach - mniej owocowy, a bardziej drzewny. Ogólnie nie jestem jakimś znawcą, to mój pierwszy post na tagu, więc nie bierz tego za pewnik.

Po Al Haramain nastawiam się już na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@whst na perfuforum piszą, że parametry CDNI EDP są prawie identyczne trwałość jak i projekcja jak EDT mówię tutaj o CDNI 200ml EDP nie limited edition.
  • Odpowiedz
@Greiz:
Zebra i L'Aventure to dwa klony Aventusa, nie wiem czy jest sens dublować. L'Aventure ma dobre parametry, na mnie trzymał cały dzień, męski zapach, ale mi osobiście dupy nie urwał, tak jak Aventus. Zebry nie znam.

Za to Fattan jest świetny na lato, z tej dwójki to Fattana na pewno kupię jak mi się skończy.
  • Odpowiedz
@Greiz: Tyle jest fantastycznych perfum na wiosne i lato, a wszyscy wybieraja to samo i pachna tak samo. Nikt nawet nie wspomni o ogrodkach Hermesa, czy serii Aqua Allegoria z Guarlain. Do porzygu klony Aventusa, Sauvage czy coś z wetiwerią.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Quimeen Hermes EDP mnie rozczarował ze względu na swoją syntetycznosc a EDT szybko znika. Jedynie vetiver intense jest warte uwagi ;)
  • Odpowiedz
@Greiz: rozwaz armaf CDNI. Ogolnie wybierz z tego tylko jakis jeden klon aventusa, fattan jest fajny. Z wetywerii polecam Guerlain Vetiver, jest spoko.
  • Odpowiedz