Wpis z mikrobloga

Właśnie kupiłem 100 sztuk elementów do ludzików lego. Jestem bardzo ciekawy ile taka mieszanka będzie rzeczywiście warta. Nie urodziłem się wczoraj i wiem, że są to w większości odpady, a najlepsze elementy zostały przebrane.

Czy ktoś z was zamawiał coś takiego i może się podzielić opinią na temat takich aukcji?

Ciekawi mnie czy uda mi się trafić przynajmniej kilka (np. z 5-10) naprawdę fajnych elementów. Jeśli też jesteś ciekawy to zaplusuj pierwszy komentarz pod tym wpisem, a zawołam cię do recenzji zakupu, którą napiszę, gdy dojdzie paczka.
Oczywiście nikogo nie zmuszam ( ʖ̯)

#lego #allegro
NiebieskiGroszek - Właśnie kupiłem 100 sztuk elementów do ludzików lego. Jestem bardz...

źródło: comment_1581656647j9SsKlu2cKAp8FinJIqETk.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • 14
@NiebieskiGroszek ja kupowałem kilogram klocków i trochę kółek, stan był ok choć wypralismy je w pralce bo wyły czasem resztki plasteliny na klockach, zabawa przednia, wrzucałem post, wyszło lepiej niż się spodziewałem.
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek: Traktuj to jako takiego klockowego lootboxa, gdzie płacisz za odkrywanie tego co dostaniesz, a nie licz na to, że pomiędzy ludzikami zapląta się jakaś figurka za 20PLN.
Wartość całej paczki może być wyższa niż 40PLN, bo kupujesz hurtowo, a sprzedawcy też się oplaca popchnąć całość z niewielkim zyskiem niż sprzedawać detalicznie.

Jeśli chodzi o figurki to obstawiam głównie City, Ninjago i najpopularniejsze duplikaty z booster packów.
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek: Ja kupowałem takie minifigurki chyba nawet z tej aukcji. Ogólnie udało mi się z tego złożyć (2 x zakup) po pięć czy sześć ludzików. Kupiłem to dla swoich dzieciaków i były bardzo zadowolone. Pomieszane są wszystkie systemy, ale najwięcej miałem ich z city.
Był jakiś rycerz, dziewczynka z lego friends, astronautka, niestety nie trafiłem ninjago ani jednego. Zostały mi nogi, czarny korpus bez dłoni, czarna głowa której nie dało się
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek: Mam nadzieję, że będzie jak w jednym z tych głupich programów z licytacją kontenera. Kupisz gównoklocki. Nic ciekawego. Wycena 2.41 pln. Potem dostrzeżesz, że w jednym z korpusów utknęła jakaś część. Dłoń. Okazuje się to bezcenna rękawica Lorda Vadera z zestawu 30368. Bogactwo.

Tego życzę ja.
  • Odpowiedz