Wpis z mikrobloga

Właśnie kupiłem 100 sztuk elementów do ludzików lego. Jestem bardzo ciekawy ile taka mieszanka będzie rzeczywiście warta. Nie urodziłem się wczoraj i wiem, że są to w większości odpady, a najlepsze elementy zostały przebrane.

Czy ktoś z was zamawiał coś takiego i może się podzielić opinią na temat takich aukcji?

Ciekawi mnie czy uda mi się trafić przynajmniej kilka (np. z 5-10) naprawdę fajnych elementów. Jeśli też jesteś ciekawy to zaplusuj pierwszy komentarz pod tym wpisem, a zawołam cię do recenzji zakupu, którą napiszę, gdy dojdzie paczka.
Oczywiście nikogo nie zmuszam ( ʖ̯)

#lego #allegro
NiebieskiGroszek - Właśnie kupiłem 100 sztuk elementów do ludzików lego. Jestem bardz...

źródło: comment_1581656647j9SsKlu2cKAp8FinJIqETk.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
Jest napisane, żeby plusować pierwszy komentarz to op będzie wolał, a i tak są ludzie którzy muszą dodać swoje "wołaj" wtf...
  • Odpowiedz
@emesc: w sklepie cena jednej minifigurki to ok.10 zł, całkiem sporo. Bardziej się opłaca kupić gazetkę lego z figurką bo cenowo mniej więcej tak samo a przynajmniej komiks poczytamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupujemy mu też zwykłe paczki lego i staramy się wybierać takie zestawy żeby było jak najwięcej postaci
  • Odpowiedz