Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Niedawno pojawiliśmy się na Wykopie i chcielibyśmy się prawilnie przywitać. Jesteśmy grupą pasjonatów, która tworzy portal SmartMe.pl promujący rozwiązania smart w polskich domach.

Przygotowaliśmy dla Was Walentynkowe #rozdajo Xiaomi Mi Band 4.

Zasady konkursu:
1. Plusujesz ten wpis.
2. Zamieszczasz w komentarzu najlepszy tekst na podryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
do którego trafi opaska.
3. Udział może wziąć każdy.
4. Konkurs trwa od momentu zamieszczenia wpisu do soboty 15.02.2020 r. do godziny 23:59.
5. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród pięciu najwyżej plusowanych komentarzy (spełniających zasadę numer 2) przez 4-osobową Komisję Konkursową do dnia 17.02.2020 r.

Regulamin konkursu

Opaskę pewnie każdy zna, ale jeśli chcesz, to możesz o niej poczytać tutaj– Xiaomi Mi Band 4

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Wykopie oraz odwiedzenia strony https://smartme.pl/. Byłoby nam również bardzo miło, gdybyście polubili nasz profil na Facebooku. Ostatnio stuknęło nam 3k polubień! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zapraszamy do czytania naszych recenzji i poradników:
Recenzja kamery samochodowej 70 mai pro
Recenzja najnowszego huba Xiaomi Gateway 3
Recenzja odkurzacza Roborock s6
Poradnik jak wgrać język polski do Roborock s50 i Xiaomi Vacuum v1
Ranking odkurzaczy z Chin
3 pojęcia z smart home Xiaomi i nie tylko
Aktualizuj swój Roborock s50

Prowadzimy także grupy tematyczne na Facebooku.
Interesuje Cię tematyka Smart Domów? Dołącz do Smart Home - HomeKit, Google Home, Mi Home, Home Assistant, Fibaro, Aqara
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na Xiaomi - Aqara, Mi, Roborock, Redmi, Yeelight, Smartmi, Viomi
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

#rozdajo #konkurs #podrywajzwykopem #zwiazki #xiaomi #miband #smarthome #inetligentnydom #technologia
SmartMe - Mirki i Mirabelki!

Niedawno pojawiliśmy się na Wykopie i chcielibyśmy si...

źródło: comment_1581621642TIHrvxojt8KknkICZ3c4h5.jpg

Pobierz
  • 257
@SmartMe trzeba przy obecnej temperaturze przyjść bez kurtki i bluzy (będąc na zewnątrz) i powiedzieć "zimno, a nadal sięga do kolan" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SmartMe Hej mała, jestem Alvaro, zapamiętaj to imie, bo będziesz je krzyczała cała noc.

Mam smycz na takie suczki jak Ty.

Hej swinko, lecimy na świniobicie?

Dasz mi swój numer? Bo trzymam tego bąka tak długo, że doleciałbym na księżyc.
@SmartMe: tak szczerze to to z rzucaniem kasztana i pytaniem "czy to twój kasztan" było realnie fajne, dopóki oczywiście nie zaczęło to być masowo powtarzane
@SmartMe:
1) Mam dobry paprykarz w domu, może wpadniesz?
2) Gdybyś była kanapką w McDonald’s, nazywałabyś się McBeauty.
3) Chodź mała, a tak ci sakwę przetrzepię, że żaden grosik w niej nie zostanie.
4) Wyobraź sobie, że Twoja lewa noga to Wielkanoc, a prawa Boże Narodzenie. Czy mogę odwiedzić Cię gdzieś między Świętami?
5) Szkoda, że nie kuleję, bo chciałbym mieć taką laskę jak Ty.